Instagram

Máme prezidentský pohár! Vlach si na něj nesáhl.

8. března 2013 v 21:59 | goldenka |  Trenér
26.2. PSG Zlín - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice 4:3p
Poslední zápas základní části, neskutečné jak sezóna rychle utekla. Nad Pardubicemi jsme ještě letos nevyhráli. Ale ve hře bylo hodně - Vítězství v základní části, tedy Prezidenstký pohár. My po něm vůbec netoužili, ale když už je ta možnost. Navíc vítěz dostane 1 000 000 korun na mládež.
Zápas jsme začali skvěle. Po první třetině jsme vedli už 3:0, což je proti Pardubkám na nás výkon. Dvě branky padly v přesilovce. Gól Veselého se dokonce dostal do Zlaté helmy. V přestávce jsme sledovali výsledky ostatních zápasů. Kometa si to pokazila sama. Trenér Venera je podle mě dobrý trenér. Pardubky tedy ani nemusely vyhrát a postupovaly by do předkola.
Stadion už v půlce zápasu jásal. Dokonce jela mexická vlna, což je na naše líné fanoušky úspěch. Prostě se slavilo, ale docela brzo. V minutách 35., 37., 38. nám Pardubice nasázely góly. Lidé oněměli a já se tak trochu modlila..:D Třetí třetinu jsem se klepala abysme nedostali gól. A prodloužení? To jsem už samou nervozitou nevěděla co mám dělat. Pardubice už měly postup jistý, ale nemohly nám to pustit, chtěli si postup zasloužit, jenomže nám šlo o pohár a peníze pro mládež. V 64.minutě prodloužení si Čajda počkal na nahrávku od Veselého z vlastního pásma, když všichni i soupeř šli střídat a Čája se dostal do samostatného úniku. Jenže nedal. Naštěstí útok jel podpořit náš nejmladší hráč, obránce Patrik Urbanec, jen tak plácl do puku a "švestka" tam zapadla!!
Né vůbec zase nemáme fotku s Očkem, Řízkem, Šlahynem.. najednou :DD Že nás nenajdete? :D
Symbolicky nám teda Prezidentův pohár a odměnu pro mládež vystřelil mladíček Paťa Urbanec. Ten, co začínal letos v juniorce, prej měl hrát druhou ligu za Přerov, ale talent se nezapře a dokonce letos hrál už druhou lajnu v Extralize! Neskutečné!
Po zápase následovala super děkovačka a focení týmu.
Po zápase jsme chtěli odchytnou Tomáše Rolinka, ale vůbec nevíme kam nám proklouzl, což mě velice mrzí, protože jsem chtěla potkat kapitána mistrů světa 2010. Asi moc čumíme po našich hokejistech, jinak nevím :D

28.2. Trenér Rostislav Vlach jel do Prahy pro Prezidentovu trofej, vzal sebou primátora a zárověň prezidenta PSG pana Adámka. Vlach prý na pověru nevěří, ale i tak si na pohár nesáhl raději.

28.2. PSG Zlín J - HC Sparta J 1:9
Zašli jsme na zápas juniorky. Myslím, že skóre ani nemá cenu komentovat. Navíc jsem ze zimy onemocněla. Ale zažila jsem zde super den, tak trochu jsme zapíjeli Prezidentský pohár (samozřejmě štávou ne alkoholem :p :DD).

DEN Z POHLEDU HRÁČE, TRENÉRA, BRANKÁŘE
Protože se mezitím hraje předkolo playoff, klub vymyslel alespoň nějakou zábavu pro fanoušky. Na oficiálních stránkách hokej.zlin.cz popisují jednotlivé články Den z pohledu hráče, gólmana a trenéra PSG Zlín. Tak pokud se nudíte, můžete si přečíst a podívat se na zajímavé fotky :D

7.3. Náš soupeř do čtvrtfinále playoff budou Vítkovice
Obě série předkola se hráli na 5 zápasů. Kladno nakonec vyřadilo mistry z Pardubic a my si tak ulevili, že proti nim nebudem hrát. Zato jsme čekali na soupeře z dvojice Č. Budějovice - Vítkovice a málem jsem se ani dnes nedočkali. Zápas skončil 2:2 a hrálo se prodloužení, kde musí padnout branka. Hrálo se tedy druhé a dokonce třetí prodloužení. Trápení ukončil v rekordní 114. minutě vítkovický Húževka.

8.3. Řada jak na banány..teda lístky pardon
Šla jsem si koupit lístky na nedělní a pondělní zápas playoff. Myslela jsem, že tam nikdo nebude, ale hodně jsem podcenila situaci. Čekala jsem asi 45 minut v řadě a dočkala se ;) Asi po 150x říkám, že lituju, že jsem si letos nekoupila permanentku.
Zjistila jsem, že Petr Zámorský bydlí přímo u zastávky, kde každý den chodím ze školy. A dneska jsem ho i potkala. Chudák vypadal zděšeně, když jsem ho hypnotizovala pohledem :D . Jo a měl zimní bundu a čepicu..hej jako není -30 stupňů hochu :D Asi se skrývá, protože si prý celý tým oholil hlavu :D Ti budou vypadat! Asi padnu smíchy, až je uvidím. No nic barvení hlavy se změnilo na plešku (jo Lešoun se asi nestříhal :D) a už se nemůžu dočkat našich skvělých holohlavých borců.