Chceš být SB:♥Tu

Instagram

Výluka končí, hráči v půlce cesty vystoupili..

10. ledna 2013 v 21:50 | goldenka |  Fotky
V minulém článku jsem slibovala, že napíšu něco k MSJ. Upřímně se mi nechce. Naši obhájili páté místo jako loni, ve čtvrtfinále nás porazili budoucí mistři - USA. Docela mě naštvalo, že souboj o 5.místo se nevysílal. Docela mě mrzí, že si zlínský Patrik Urbanec moc nezahrál. V roce 2020 se bude konat MSJ v Česku. To už budu hodně starááá...

4.1. Oceláři Třinec - PSG Zlín 3:2
Ve třetí minutě jsme vedli zásluhou Balaštíka. O minutu později bylo vyrovnáno. V deváté minutě jsme zase vedli. Trefil se navrátilec do první lajny Köhler. Ve druhé třetině Třinec srovnal a ve třetí Bonk trefil vítězný gól. Sahali jsme po bodech, ale nakonec odjíždíme domů s prázdnou.

5.1. Junioři Zlín - Junioři Jihlava 2:4
Jaksi jsem si zalíbila junky. Tento zápas naši hráli opravdu hrozně (až na poslední minuty). Dukláci mají hezkou barvu dresů, škoda že Áčko není v Extralize. Prej bylo 60 diváků, hodně by mě zajímalo, jak to počítají :D. Všimla jsem si, že na každý zápas chodí takový pán, co celý zápas pořvává na hráče a povzbuzuje. Opravdu nevím kdo to je - jestli nějaký tatík, trenér nebo prostě blázen. Asi si myslím, že to poslední...

6.1. PSG Zlín - Mountfield České Budějovice 5:2
Hned ráno přišla šokující zpráva. Výluka končí, v NHL se prý domluvili. Hráči z celé evropy začali balit kufry a shánět letenky. Jediní, kdo se ještě dnes rozhodli hrát, byli Sobotka a Frolík. Prospal s Michálkem (na které jsem se těšila) vystoupili v půli cesty do Zlína z autobusu! Spoluhráči asi trochu nechápali. Je škoda, mohli alespoň už dojet, když nechtěli hrát.
Měli jsme tedy alespoň větší šanci na výhru. V první třetině Tomáš Linhart využil přesilovku a vedli jsme. Ve druhé třetině zase Budějovice srovnaly. Vypadalo to na pěkně nudný zápas. Žádné šance, natož góly. Jenže ve třetí třetině se to rozjelo. Ve 47.minutě se trefil Zámorský a radost měl obrovskou. Jenže o minutu později bylo znovu vyronáno. V 55.minutě nás poslal do vedení zase Petr Zámorský. Budějovice propadly panice a my jezdili do protiútoků každou chvíli. Z jednich se trefil Čech a Čajánek. Zápas se tedy rozjel a rozhodl v posledních pěti minutách.

Po zápase jsme čekali na hráče Motoru. První vyšel reprezentační brankář Kuba Kovář. Vůbec jsem ho nepoznala. Šel si zavolat a tak jsme čekali. Vůbec jsem holkám nevěřila, že je to on spíše vypadal jako náš Valenta. Když přestal telefonovat, vydal se směrem k nám. Stále jsem ho nepoznávala. Až asi, když byl 5 metrů před náma. Ono totiž pršelo a přes kapuci nebyl poznat.
Když se šla jedna z nás první fotit, její nový foťák jsme jaksi neovládali. Prostě to nefotilo, tak to zkusila další. Nakonec se ozval i Kuba Kovář: Mám to vyfotit ?? :DDDD

Poté jsme si odchytli Páju Kubiše. A zase jsme zjistili, že z nás fotografky nebudou. Když jsem se s ním fotila já, blesk nefungoval. Teda jó, ale po druhém pokusu nás Pája Kubiš upozornil, že má fotografka prst přes ten blesk :DDD

Poté jsem chtěla odchytnout Aleše Kotalíka od hostů. Jenže telefonoval a smskoval, tak dlouho až autobus na něj troubil. Když jsem ho poprosila o podpis hned mě odmítl, že musí jít, protože mu ujedou. Tak nic no. Najednou se otočil a že tak ještě jo :D Rychlofotka :D

Poté jsme ještě čekali na Kotvana od nás, ale jaksi jsme se nedočkali, asi nám někama utekl. Tak jsem odchytla aspoň Dádu Řezníčka, se kterým ještě kupodivu fotku nemám :DD

Jak jsme se vyfotili, kámoška co fotila se na Dádu usmála. On se chudák zalekl a reagoval tak, jak jsme od něho opravdu nečekali: Co vypadám tam blbě?? Ještě jednou?? :DDDDDDDDDDDD

8.1. PSG Zlín - HC Škoda Plzeň 4:1
Zápas se vysílal na ČT, takže jsem na hokej nešla. Zajímá mě totiž, co o našich říkají v televizi. Na pana Zárubu jsem byla zvlášť zvědavá, protože jsem mu několikrát psala na twitteru (myslím, že už mě nesnáší :D). Před zápasem říkali, že v týmu máme jen 4 hráče, co nejsou odchovanci. Pak nehrál Hamrlík pro nachlazení a v obraně tak zůstal sám zkušený Radim Tesařík na mlaďochy. Smutná zpráva přišla, že Martin Matějíček si do konce sezóny pro zranění nezahraje.
První třetina byla vyčkávání, kdo udělá chybu. No my udělali na konci třetiny a prohrávali 0:1. Druhá třetina však již byla naše. Měli jsme neskutečnou převahu. Nejprve skóroval ránou Čajánek. Poté nastal asi nejkurióznější gól, co jsem kdy zažila. Nejprve se Čajda s Holíkem dostali do krásné šance a Holas trefil bránu, jenže jeden z indiánů puk odpálil a nebylo vidět zda to byl gól nebo ne a hra pokračovala. Jenže z protiútoku za minutu se trefil krásně Jan Kovář. Videorozhodčí okamžitě prohlásil, že zlínský gól platí. Plzeň tedy jednu chvíli vedla 1:2 a za minutu už 2:1 prohrávala :D
Třetí gól byl pro zápas rozhodující. Čajánek jen nahodil puk před bránu a Marušák (bývalý hráč Zlína) si puk kopl do vlastní brány. Ve třetí třetině jsme jasně dominovali..střely ze začátku třetiny asi 12:2 pro nás. Celkově v zápase jsme měli o polovinu více střel. Po krásné akci si přidal druhý gól po Čajdovi i Holík. Nějak jim to spolu ve formaci klape, když je teď Honejsek zraněný. V zápase se ještě stala jedna nepěkná věc obránci Šenkeříkovi, kdy dostal hokejkou do nosu a tekla mu hodně krev. Jenže rozhodčí to neviděli a nic se nepískalo. Jasně ta krev nejde na ledě vůbec vidět. Místo něj nastoupil Kotvan a Šeňu jsme viděli alespoň na střídačce se zašitým nosem. Zápas prvním s druhým tedy skončil dobře pro nás. A pak, že to s Plzní nejde..

P.S. Čajda vyhrál v soutěži o 20 nej událostí Extraligy, za jeho 6 gólový příděl Opavě z roku 1998.