Vánoce by bez hokeje nešly..

1. ledna 2013 v 16:43 | goldenka |  Výsledky
Sledovali jste dokument o MS 2012 - Hrdinové pod maskou??

26.12. PSG Zlín - Piráti Chomutov 5:2
Šestá domácí výhra v řadě. Zápas začal opravdu svižně, hned ve třetí minutě se trefil obránce Matějíček (ten Matěj se letos nějak rozjel). V deváté minutě Chomutov srovnal, ale za minutu jsme zase vedli gólem Pavla Kubiše (přesun do první ze čtvrté lajny mu prospěl). Jenže za další minutu bylo zase srovnáno. U všech gólů asistoval Michael Frolík.
Přestože diváků bylo na Chomutov docela dost, asi svátky zaviněno, šli jsme si o první přestávce sednou a ušetřili tak peníze za lístek na sezení (pšššt). Ve druhé třetině jsme dali dva góly a Kubiš v šedesáté minutě upravoval konečný výsledek. Myslím že Piráti i brankáře měnili a opravdu jim nezávidím krizi, co teď prožívají. Nováček to asi nikdy nemá lehké.

28.12. Sparta Praha - PSG Zlín 1:2sn
Hodně vyrovnaný a ubojovaný zápas a Sedláček taky celkem zachytal. Ve 40.minutě tedy na konci druhé třetiny jel Béďa Köhler trestné střílení a vedli jsme 0:1. Vypadalo to, že tento škaredý výsledek udržíme, ale co se nestalo. 18 sekund před koncem si kapitán Čája dal vlasňáka. Ono to tak zprvu nevypadalo, ale ze záběru jde vidět, že se smutně kouká, ukazuje prstem na sebe a ptá se Sedláčka jestli to byl fakt on. Nevadí Čajdo - došlo na nájezdy a první trefil Tonda Honejsek. Sparťané nedali ani jeden a Petr Leška výhru potvrdil. Tak jsme tedy gól od Sparty vlastně nedostali, přesto jsme si odvezli o bod méně.

30.12. PSG Zlín - Rytíři Kladno 2:5
Vyprodáno. Půlka lidí přišla na Jágra. Tak si nemají co stěžovat, že jsme prohráli, Jágra se nabažili ažaž. A nám, co chodíme na Ševce, to vadit nemusí, protože jsme pořád druzí. Plekanec nepřijel, ale do sestavy se vrátil Jirka Tlustý. Kladnu chyběla celá lajna, tak se Jágr předvedl a zápas vyhrál. Ano Jágr. Ne Kladno.
Sprcha přišla hned v úvodních sekundách, kdy Jágr nahrával na první gól. A o pět minut pozděj zase Jágr. Naštěstí Balaštík vzápětí snížil. Ale o dvě minuty později jsme zase prohrávali o dva góly. A zase náhodou nahrával Jágr. On opravdu, co střídání to gól. Do přestávky ještě snížil Kubiš. Stav 2:3 ještě nevypadal tak hrozně, jenže Jágr vždy, když byl na ledě, si dělal opravdu co chtěl, jako by jezdil mezi kuželama. Jágr nahrál na další gól. Ve třetí třetině jsme se nevzdávali, ale Jirka Tlustý přidal svůj druhý gól v zápase a bylo rozhodnuto.
Nato, že byl plný dům, byla atmosféra docela příšerná.Čumily nesnáším. Někteří na Jágra pískali, jiní mu tleskali, když nám dal gól, což považuji za úplnou nehoráznost. Po zápase celý stadion Jardovi zatleskal, to jo po zápase. Ale při zápase mu přeci nebudu fandit. Pěkné gesto v zápase také udělal Leška, když mu protihráč vysekl hokejku, tak že vyletěla až mezi diváky a Lešoun jim ju nechal. Po zápase Jágr říkal, že ani nehrál naplno, nebo spíše, že už není tak dobrej jako dřív. Aha 4 asistence sou málo pro Jarouška.
Po zápase jsme odchytli Jirku Tlustého a divila jsem se, že za ním nikdo moc nešel. Na Jardu se čekalo ještě několik minut poté, co odjel autobus. Nikdo moc nevěřil, že Jágr půjde normálně východem pro hráče, protože minule zrdhl jinama. Nakonec jsme se dočkali ale k našemu překvapení, žádné fotky. No strašná komédie, na Ondru Pavelce tu čekalo více lidí a se všema se vyfotil a podepsal. Jarda se jen všem podepsal, co stihl, ale fotit se nechtěl.
S naším mladým Tomášem Valentou
S Jirkou Tlustým91
Jarda se nechtěl fotit, tak jsem si aspoň vedle něho stoupla! :D
Ano, kameraman natáčel, jak Jágr odjíždí. A zavazel tam.
Jarda v autě. Odjíždí. Papa hokejová rodino

Přes Vánoční prázdniny se také hraje MS U20 v ruské Ufě. Samozřejmě, že zápasy sleduju a napíšu o tom, až se turnaj dohraje ;)