Instagram

Protože hrajeme hezký hokej..

20. ledna 2013 v 18:08 | goldenka |  Fotky
11.1. HC ČSOB Pojišťovna Pardubice - PSG Zlín 3:2p
Souboj nejdelšího názvu klubu s nejkratším :D Zápas jsem příliš nesledovala, protože se prostě na něho nedokážu soustředit a není tak zábavný na internetu. Co jsem pochytila, tak to bylo vyrovnané a padli jsme až na začátku prodloužení. I bod se nám hodí. Gól v prodloužení nám dal navrátilec do Extraligy Tomáš Rolinek.

13.1. HC Slavia Praha - PSG Zlín 3:2p
Tak výjezd se jaksi nepovedl. Zápas dopadl stejně jak s Pardubicema. Už ve druhé minutě se krásnou individuální akcí prosadil Hertl. Dokonce už jsme prohrávali 2:0 ale dokázali jsme vyrovnat. Jenomže jsme zase dostali gól pár vteřin po začátku prodloužení.

18.1. PSG Zlín - HC Vítkovice Steel 5:3
Nejdříve bych chtěla napsat co zápasu předcházelo. Mladý obránce Šenkeřík byl poslán do konce sezony na hostování do Slavie. Tento tah vedení jsem opravdu nepochopila. Další článek na oficil. stránách byl o tom, že máme problémy se složením obranných řad, kvůli zraněním. Tak proč toho Šeňu vyměňovali?? Prej si tam více zahraje, ale prej ani včera nehrál. Takže bezva pro všechny..
Ve škole se mě naše třídní učitelka zeptala jen tak před celou třídou jestli jdu na hokej... :DD Héj nemálo sem byla zmatená. Jak na to došla, že je dneska hokej? Vždyť ona hokej nemá ráda. Po pár vteřinách ze mě vylezlo jen slovo ANO!
Na zápas se mi vůbec nechtělo jít z důvodu financí. Nakonec se to nějak udělalo. Nechci vám nějak zdlouhavě popisovat průběh utkání, jen Radim Tesařík přispěl dvěma góly a jednou asistencí (góly věnoval Jiřímu Hudlerovi st.), uzdravený navrátilec Honejsek se také trefil. Měla jsem docela dobrý pocit z našeho výkonu i když byly části zápasy, kdy nás pěkně drtily. Vítkovický Klimec dosáhl hattricku a také se radoval ze 4 gólů, který však gólem nebyl :D

Sestřih a rozhovory jsou parádní, hlavně jak chválí zlínské, že hrajem hezký hokej. To potěší, když na vás několik sezón nadávají, že hrajete betonářský hokej.

Anóó máme fotku s Čajdou, Tesilem, Paťou :DDD Jo, že nás na fotce ale nenajdete? :DD

Po zápase jsme čekali na hráče a z hodinového mrznutí toho opravdu moc nemáme :D Kašík kolem nás šel asi 4x ale prostě jsme ho neodchytli, Kotvan šel ještě s někým, tak jsme ho nechtěli otravovat. Z vítkovických mám fotku se Štenclem, ale ta se moc nepovedla. Jediné co je zveřejnitelné je podepsaná fotka od Dády Řezníčka a fotka s naším mladým talentem Paťou Urbancem.

Ty oranžové fleky, to je sníh, co mi na to napadal. Dáda byl nadšený, že mám bílou lihovku :D A velice se snažil, jak se podepisoval (ano zatím jeden z mála, co napsal dobře moje jméno :D)
Když se mi Paťa podepisoval do sešitu: To je jak ve škole, tam sem dlouho nebyl :DDDD
Zjistili jsme, co asi hoši dělají ve volném čase.. Všichni totiž mají stejné čepice a teď i Urbanec má stejnou bundu jak Zámorský...asi spolu chodí nakupovat :DD

20.1. HC Energie Karlovy Vary - PSG Zlín 6:4
Zlínští si asi jeli do Karlových Varů užít lázní a oplatků :DD. Jinak nevím jak vznikl tak hrůzný začátek. Po první třetině jsme prohrávali už 4:0 a náš výkon tomu odpovídal. Asi si hoši myslí, že proti slabším se to vyhraje samo. Na začátku druhé třetiny snížil Řezníček a v bráně se objevil mladý Libor Kašík. Bohužel i ten inkasoval. Čajánek dostal ránu hokejkou do ramene od protihráče před brankou a okamžitě letěl do kabiny. Komentátor už strašil se zlomenou klíční kostí a dokonce s koncem kariéry. Naštěstí se po pár minutách zase objevil na ledě. Tesařík snížil na 5:2 na konci druhé třetiny.
Ve třetí třetině snížil Veselý na 5:3. Jenže Energetici se nedali a zase skórovali. Pět minut před koncem vykřesal naději Kubiš, ale skóre 6:4 se nezměnilo.

*Včera začala NHL
Hodně mě překvapilo, jak se předvedli Češi. Bod snad zaznamenal každý čech, jak řádili. Jarda Jágr ukázal, že i ve 40 letech může získat 4 body za zápas! Boston i Anaheim - moji oblíbení - vyhráli, jen Nashville mi trošku zkazil radost. Viděli jste tu šanci, co nedal David Krejčí?? →video zde←