Vánoce jsou tady!

24. prosince 2012 v 12:51 | goldenka |  Videa* ♥

Kometa padá, přej si něco!! Komeťák: Tak ten titul letos :DDD

19.12. PSG Zlín - Kometa Brno 6:3
Tento hokejový večer stál za to! Srovnala bych to se zápasem proti Kladnu. Navíc se zápas vysílal na ČT Sport a o chválu nebylo nouze. Už jsem psala, docela naštvaná, Zárubovi na twitteru, proč vůbec nedávají Zlín v televizi, přitom je nahoře v tabulce a Kladno bylo mezitím 7x! No nic lístky jsem si šla koupit už dvě hodiny před zápasem. Řada jak blázen a paní pokladní nikde. Ono většinu řady tvořili komeťáci, ale prostě si to musím vystát. Šla jsem mezitím koupit sestřence puky do fanshopu, co chtěla pro příbuzné. Já tam nikdy nebyla, takže jsem tam vstoupila zmatená jak nevím co. Všude samá výstroj na hokej ale já hledám puky! Naštěstí pán za pokladnou se mě ujal a puky jsem hned dostala.
Když jste si koupili lístek na Kometu, mohli jste i v tzv. balíčku si koupit na Kladno. Pán předemnou si zjišťoval, kdy se to hraje a paní za pokladnou ho ujistila, ať se nebojí že konec světa nebude :D. Když odcházel dal mi dobře loktem do hlavy :D Blbeček s kufříkem :D Lidi jsou vychcaní a nějaký pán si koupil lístky i na Kladno a hned začal ty na Kometu prodávat komeťákům. Jo sme vychcaní u nás ve Zlíně a děláme vychcané balíčky! Když jsme dorazili na místa, bylo už celkem plno, ale našli jsme místo úplně nahoře v kotli. Borci vedle nás měli celý zápas dobré kecy, takže o zábavu nebylo nouze.
Zápas připomínal playoff, jak tvrdí komentátoři z ČT, já spíše vnímala souboj kotlů Ševci vs. Kometa. První třetina byl velký boj, přesto si myslím, že jsme Kometu docela hodně tlačili. Naštěstí v 19.minutě skóroval Matějíček, správně tedy vlastní gól Komety. Ve druhé třetině Kometa vyrovanala, jenže takovým gólem, kterému doteďka nechcu uvěřit, že byl uznán. Brněnský hráč spadl na Sedláčka a shodil mu masku, mezitím dojíždějící Divíšek puk doklepl do brány...? Jak to měl asi Sedláček chytit, když na něm leží hráč? Nechápu jak to mohli uznat. Prej Komeťáka na Sedláčka shodil náš Zámorský..Zachvíli rozhodčí pískli trestné střílení proti nám, kde jsem ten zákrok zase neviděla...Naštěstí Sedláček chytil. Před sirénou nás do vedení poslal Čajánek nádherným gólem, kdy stál úplně sám proti brankáři Faltrovi.
Ve třetí třetině se již tak krásný zápas ještě více zlepšil. Padlo celkem šest gólů. Nejdříve Kometa srovnala a dostala se do vedení během dvou minut..Holík neotálel a za dvě minuty bylo zase srovnáno. O další tři minuty později se dostal do samostatného úniku Leška a zařídil rozdílový gól. Ke konci zápasu se ještě trefili krásně Okál a Balaštík, taky z úniků, kdy Kometa propadala.

Zápas měl úžasnou atmosféru playoff, kdy jsme zažili bitku, krev, góly, radost, smutek a zase radost.

Tak tedy Okál byl vybrán jako oběť nebo nevím, kolikrát v zápase dostal. Nejhůře asi dopadl, když mu tekla krev a on si v pohodičce jel vykecávat s rozhodčíma, že dostal dělovku :D. Ve třetí třetině, když už hrál, ho zase sejmul exzlínský Švrček a náš velký Olda Kotvan se šel pomstít - dlouho to netrvalo :D. Cesta ze stadionu byla hodně zajímavá, když tatík kámošky pokřikoval na všechny Padá Kometa, přejte si něco! Reakce okolí byly zajímavé, sekuriťáci stáli nehnutě ani se neusmáli, až na jednu holku, co byla mezi nima. Komeťáci raději - teda dobře pro nás - nereagovali až na jednoho, ale ten byl v pohodě a pokecali si. Tak sme druzí no a cóóó - jo přeskočili jsme Kometu!

21.12. Bílí Tygři Liberec - PSG Zlín 2:1p
Neskutečný rozdíl oproti minulému zápasu, že jsem se málem unudila k smrti. Proto vám raději ani nebudu psát co se událo v zápase, protože bych umřela buď já nebo vy nudou! Můžeme být rádi, že si od posledního týmu vezeme alespoň bod, protože jsme nedali v 6 přesilovkách ani střelu (teda gól,teda dali ale hrůza) a 7 oslabení jsme museli uhlídat. Při první přesilovce jsme navíc dostali gól. Druhou využil Honejsek, naštěstí. Po 27 vteřinách prodloužení jsme inkasovali a dál už raději no coment.

Nalaďte si vánoční atmosféru:

Hráči New York Rangers zpívají svoji oblíbenou koledu.

Vánoční song v podání hráčů Floridy.

Vánoční klip a zpívaní hráčů Chicaga - je zde i Frolík.

Tento klip jsem tu dávali již minulý rok.

A nakonec Džegr jako Santa.

Veřejné bruslení a Honejsek v repre

16. prosince 2012 v 19:08 | goldenka |  Fotky
7.12. PSG Zlín - Karlovy Vary 4:1
Vyrazila jsem si na hokej a paráda. No ikdyž :D ze začátku to tak slavně nevypadalo, když jsme prohrávali 1:0. Po gólech Balaštíka s Veselým jsme před přestávkou otočili. Karlovarští měnili brankáře (po 2 brankách?). Na třetí třetinu jsme si šli sednou, protože byla tak malá návštěva, že si nás ani sekuriťák nevšiml, že sedíme (nebo aspoň dělal, že neví). Skóroval Veselý a začal se snažit o hattrick. Když jsem točila šálou při gólu, pán vedle mi do ní naschvál strkal ruku, abych nemohla točit a měl z toho strašnou srandu (já ne :D). Pět minut před koncem skóroval Zámorský a tři body zůstaly doma.

Po zápase jsme šli odchytnou Karlovarského Mensatora a Noska. Jenže jsme jaksi přehodnotili plány. Byla strašná zima a jediné, co nás zachránilo od promrznutí, byl výfuk karlovarského autobusu, který opravdu zahříval :D (už nikdy více :D). Nechala jsem si podepsat malý dresík do auta od Čajánka (už byl jednou podepsaný, ale podpis zmizel). A také jsme se vyfotili s Markem Melenovským a Peťou Zámorským. Nevím, co v té šatně tak dlouho dělali, ale nebýt výfuku z autobusu, nemohla bych už tady psát, protože bych měla umrzlé...všechno.
S Markem Melenovským. Je opravdu hodně milý a hodný.
S Peťou Zámorským, naším nadějným talentovaným obráncem.

9.12. PSG Zlín - Verva Litvínov 5:1
Už ve druhé minutě skóroval Tonda Honejsek. Série se opravdu otáčí a doma se daří, venku ne. Litvínov dokázal vyrovnat, ale Čajánek nás za dvě minuty zase poslal do vedení. Ve druhé třetině přišla chvíle Antonína Honejska, kdy dal během dvou minut dva góly. První asi nejkrásnější, kdy si obhodil Litvínovského obránce a jel sám na Francouze a hattrick dal během přesilovky. Přestože si Tonda odseděl 8 trestných minut byl vyhlášen právem hráčem utkání. V 60.minutě potvrdil výhru Balaštík.
Antonín Honejsek po zápase dostal pozvánku do národního týmu! Před zápasem si ještě nebyl Alois Hadamczik jistý, jestli Tondu pozve, ale ten se předvedl v pravou chvíli: http://www.youtube.com/watch?v=4bhkbqA2fk0

15.12. Vánoční bruslení s hráči PSG Zlín
Asi po dvou letech jsem stála na bruslích a přežila jsem :D Nejdříve se jezdilo jen na půli hřiště a na druhé straně si mohl kdokoliv jet nájezd na našeho brankáře Sedláčka nebo na mladého Kevina. Já se teda neodvážila, protože i ti malí kluci byli lepší než já. Mezitím se na ploše pohybovali hráči PSG Zlín - Veselý, Holík, Balaštík, Leška, Hamrlík. Poslední zmiňovaný Larry zase dělal srandičky a jezdil nám s pukem mezi nohama, protože jsme ho furt otravovali, ať nám půjčí svoji hokejku. Kdyby si tak prohazoval puk mezi hráčema i v Extralize.
Můj nejoblíbenější hráč ze Zlína - Petr Lešoun Leška. S tím jsem se prostě musela vyfotit.
S naším juniorským brankářem Kevinem Rozumem.
Poté následovala autogramiáda, na kterou jsme nešli, protože už mám všechny hráče podepsané a hlavně jsem si teda nic na podepsání nevzala :D Počkali jsme až se uklidí ledová plocha a šli jsme si za hudby rádia Zlín zabruslit. Po bruslení jsme přešli na druhý staďák, kde hrál starší dorost. Vedli 4:0 a stihli jsme jen třetí třetinu. Já jsem si koupila horkou čokoládu a když jsem přelézala sedačky polila jsem si celou ruku. To bych nebyla já. Zlínští faulovali a Havířov jel trestné střílení. Trefil se. Naši měli taky šance, ale soupeř přidal ještě jednu branku. Naštěstí už byl zachvíli konec zápasu. Sobota tak byl super den, protože jsem ráno stihla nakoupit všechny dárky, poté si zabruslila a nezabila se a poprvé jsem byla na starším dorostu a ti vyhráli. Jen repre se to "trošku" nepovedlo.↓

Reprezentace 13. - 16.12. Pohár 1.programu
Čtvrtek 13.12. Finsko - Česko 3:2
Sobota 15.12. Rusko - Česko 6:0
Neděle 16.12. Česko - Švédsko 0:4
Opravdu nepovedený turnaj, po skvělé Karjale, propadák. S Finy byla prohra těsná a tak jsem věřila, že další zápasy zvládneme. I proti hvězdnému Rusku jsem nám věřila. Asi jsem se hodně spletla. Rusové hráli neskutečně, musím vyzdvyhnout Pavla Dacjuka, který je jeden z mála "rusáků", který mi nevadí. Hraje opravdu úžasně. Malkin hraje taky neskutečně, jako další jejich hvězdy ale Dacjuk je podle mě z nich nejlepší. Dnes se Švédy jsem našim opravdu věřila, že vyhrajou, ale zase nic. Když už teda góly dostaneme, musíme i nějaké dát. Šancí jsme měli opravdu hodně, ale proměnit je, to prostě nešlo.
Komentátoři chválili 4 řadu Honejsek-Kovář-Orsava. Jsem opravdu ráda, že si Tonda Honejsek i zahrál v repre a ještě se tak předvedl. Jejich řada měla i několik šancí ke skórování. Bohužel se nepodařilo čechům dát gól a prožili jeden z nejhorších turnajů. Pobavil mě Zárubův komentář: A je po nadějích, pokud český tým vůbec nějaké měl. A také mě zaujala věta, že si stále myslí, že nebýt výbuchu na Světovém poháru 96, nikdy bysme nevyhrálo Nagano. Proto si z nepodařeného turnaje nic nedělám, protože i prohrát se někdy musí.

PS. Olympijský vítěz z Nagana 98 Martin Procházka postoupil do finále taneční soutěže Stardance!

Hokejový dort

5. prosince 2012 v 21:00 | goldenka |  Výsledky
25.11. Škoda Plzeň - PSG Zlín 4:2
Zápas začal nezvykle od 14 hodin, protože hned na druhý den jsme hráli další zápas. Plzeň nám pokazila venkovní sérii výher a desátou jsme teda nezaznamenali. Vše začalo dobře, když jsme po gólu Balaštíka vedli. Jenže za hosty řádil Gulaš. Dal dva góly a na třetí přihrál. Chytal Sedláček, takže se ani nedivím, že jsme prohrávali 4:1. Skóre nakonci jen upravil Okál na 4:2, k výhře to však nestačilo.

26.11. PSG Zlín - Slavia Praha 4:3
Ševci mi to dělají asi naschvál, že vždy, když nejdu na hokej vyhrajou. Proto jsem si naplánovala, že na dalších několik zápasů určitě půjdu! Zápas byl jako přestřelka. Prohrávali jsme 0:1 a trefil se kapitán juniorů Patrik Urbanec - jeho první extraligový gól. A to ještě ani nemá vlastní místo v kabině. Jenomže za minutu přidal další! Bohužel vlastňák a tak Slavia zase vedla. Za dvě minuty vyrovnal Jarda Balaštík! A za minutu už zase vedla Slavia :D
Ve 44.minutě však přišla naše chvíle a góly přispěli Balaštík a Holík. Skóre jsme udrželi až dokonce zápasu. Letos se nám opravdu daří otáčet zápasy!! (viz. předchozí článek s Budějovicema :D)

Terka dostala k 18 narozeninám úplně úžasný dort! Takový si taky přeju, ale nevím jestli se babička odhodlá do takového díla! :D A ten panáček mi neskutečně připomíná Lešouna!

30.11. ČSOB Pojišťovna Pardubice - PSG Zlín 5:3
Poprvé jsem letos zápas vůbec neviděla. Měla jsem závody, takže se jdu podívat na sestřih, abych vám vůbec něco mohla napsat. První gól dal David Krejčí, který je pro mě jeden z nejlepších hokejistů. Bohužel hraje za Pardubice. V zápase se proti nám prosazovali hlavně posily z NHL, kdy druhý gól přidal Hemský. Krejčí přidal ještě jeden gól. Za zlíňáky dal tvrdou střelou Hamrlík, Balaštík a krásnou individuální akcí Čech. Bohužel k vítězství byly blíže Pardubice, které v zápase vedli 4:1 a poté 5:2.
Berani se také zapojili do akce Movember. Jmenovitě Balaštík, Melenovský, Hamrlík, Okál a dalších několik hráčů.

4.12. Vítkovice Steel - PSG Zlín 4:2
Do sestavy se vrací po dlouhodobém zranění Petr Zámorský. Jako by se nám série otočily. Najednou doma vyhráváme a venku prohráváme. Sice jsme dali vedoucí gól, ale po první třetině jsme prohrávali 2:1. Linhart dokázal vyrovnat, ale Vítkovice zase skórovali. Měli jsme ještě půlku třetí třetiny na vyrovnání, ale nepovedlo se a při powerplay jsme dostali další gól. Sedlo zas předváděl neskutečné chyby v bráně, prostě Sedlo, nevím proč ho tam dává. Naštěstí máme z první poloviny základní části hodně nasbíraných bodů.