Naše blogy: ♥CuMelKaaGoldenka
Chceš být SB:♥Tu

Instagram

Říjen 2012

Jen 3 body ze tří zápasů + další výlukové úlovky

25. října 2012 v 11:55 | goldenka |  Fotky
19.10. PSG Zlín - ČSOB Pojišťovna Pardubice 1:3
Po dvou prohrách na stadion dorazilo opravdu málo lidí. Počet se vyšplhal na 4321, ale nevím stání bylo poloprázdné. Asi to sezení zachránilo. Před zápasem kostka jela asi pět minut dopředu :DD Jinak si neumím vysvětlit, že na kostce blikal už dlouho čas 20:00 k začátku utkání a hráči nikde. Nakonec se z těch kabin vyhrabali.
Tleskáme našim, ale hned hledáme Hemského s Krejčím u hostů. Krejčího poznávám podle obličeje (nemožné z takové dálky s mojima dioptriema). U mantinelu se otočí a je to on. Hemského nacházíme hned v zápětí, protože jede zády a vidíme jméno. Jen jsem se divila, že hostům chytá Salfický. A málem jsem zkolabovala, když na led vyjel Sedlo (jako fakt jde do brány?).
Utkání to bylo plné přesilovek a oslabení. První gól jsme dostali v oslabení, kdy se úžasně (pro hosty..)trefil Hemský. Tož nic jedem dál. Není možné abysme furt prohrávali. Nehrajem zas tak špatně, ale prostě nevyužijem přesilovky.
O přestávce mi jeden debilní ožralý mladík pěkně zkazil náladu. Plazil se nahoru do kotle po zábradlí a sedl si na zem přímo za mě. No super. Vypadal, že mu opravdu není dobře. Pak si lehl a praštil se do hlavy. Dvakrát mu zvonil mobil, asi půl minuty se na něho díval, jak zvoní a když ho zvedl, jen cosi mumlal. To nejhorší, co jsem čekala se stalo. Poblil se.. stála jsem nejblíž a měla jsem opravdu štěstí, že mě nic nezasáhlo :DD a usnul. My si museli jít stoupnout jinam a kolem opilého chlapce se vytvořila díra. Ve druhé třetině pro něho přišli sekuriťáci. Jak ho zvedli, zas se poblil. Ti mladí neumí pít. Všichni uhýbali, jak ho nesli dolů...trošku mi chlapec zkazil zápas. Zrovna jsme dostali druhý gól, ale ten jsem kvůli ... neviděla.
Ve třetí třetině jsme dostali na 3:0. Měli jsem pětkrát přesilovku 5na3 a asi sedmkrát 5:4. No hrůza. Už fakt marnost, smůla, tragédie..nevím. Když se konečně trefil Zámorský v přesilovce od modré, byla to spíš úleva než radost. Všichni ruce nahorůůů :DDD Pak jsme měli další přesilovku 5na3, ale zase nic. Skóre už se neměnilo.
Po zápase jsme čekali na Krejčího s Hemským. Krejčí vylezl zachvíli jen v triku a kraťasech. Nikdo za ním nešel. Aha. Šel za rodinou. I Kindl z Detroitu šel za rodinou. Tak jsme čekali.
David Krejčí. Podlě mě jeden z nejlepších českých hokejistů současnosti. Mám ho hodně oblíbeného a navíc hraje za Boston! Divím se, že nezmrzl. Ale spíš oslepl ze všech těch blesků. Čekal, až se s ním všeci vyfotí a byl fakt milý, jako jeden z mála.
Fotka s Alešem Hemským je těžce ulovená! Byl protivný jak Plekanec minule, taky utíkal do autobusu a nechtělo se mu moc fotit. Protáhla jsem se z druhé strany, ale stále mě někdo předbíhal, tak jsem si stoupla na patník a začala skákat, aby si mě všiml :DD Nevypadá moc nadšeně, ale já jsem ráda za fotku. Pak stihli fotku jen dvě kámošky a zdrhnul. Trošku nosánek nahoru né? Panebože zas tolik lidí tam nebylo aby se musel schovávat.

21.10. Slavia Praha - PSG Zlín 1:2sn
V sobotu se na trenálu zranil obránce Petr Zámorský. Dostal pukem do rtu, ale přisedl si nohu na ledu a má natrhlé vazy. Nešika no, měsíc noha v sádře. Ještě, že se od příštího zápasu vrací do obrany Tesařík.
Zase jsme dostali prvního góla. Tomáš Hertl se předvedl v přesilovce ve druhé třetině. Zápas celkem vyrovnaný a Sedlo taky nic nepustil. Chválit ho ale nebudu, jen jsem ráda, že nic nedostal. Čajda ve třetí třetině srovnal v přesilovce na 1:1. Stydím se - gól jsem neviděla. A to si říkám fanoušek, když čumím někam jinam.
Došlo až na nájezdy. Sedlo chytil. Marek Melenovský nádherně prostřelil. Sedlo zase vychytal (nepochopím..). A Holas (Petr Holík) nádherně bekhend po víko. Dva body jsou doma!!

23.10. PSG Zlín - Vítkovice Steel 2:3sn
Dokázali jsme stáhnou dvoubrankovou ztrátu. Jenže nevyužít čtyři minuty přesilovku 5na3 je fakt tragédie. Asi nechápou, že z přihrávek góla nedají. První gól nechytil Sedlo. Druhý jsme dostali po kombinaci hostů do prázné. Poprvé v sezóně se trefil Pavel Kubiš. Už bylo na čase, protože zatím nic nepředvedl. Ikdyž docela pochybuji, jestli ten gól vůbec dal on. Z opakovaných záběrů stejně vidím, že jen bouchl hokejkou do brankáře a ten pustil nastřelený puk. Vyrovnávací gól dal krásně kapitán Čajánek - samozřejmě, že jsem ho zase neviděla naživo, protože na Čajdovi góly zásadně čumím jinam.
Nájezdy vypadali nadějně, když Béďa dvakrát dal, jinak bysme už prohráli. Pak ale neskutečnou chybu udělal Sedlo. Vyjel proti hráči z brány a zakopl! takže ho v pohodě vítkovický objel a dal do prázdné. Sedla teda zase nepochválím a jsem zvědavá jestli nastoupí i zítra proti Varům.
Pro hroznou návštěvu a atmosféru se kotel přesunul z rožku nahoře za bránu. Prej to přispělo atmosféře a kotel byl více slyšet na sezení. Já se jen bojím výhledu - je to více u ledu, není vidět přes síť a nejsem zvyklá na pohled za bránou. Uvidíme..

24.10. Junioři Zlín - Junioři Pardubice 4:3
Aspoň juniorka mi spravila náladu. Poprvé v životě jsem šla na zápas juniorky. Myslela jsem, že to bude o hodně rychlejší hokej. Jenže bruslení se mi zdálo stejné jak v Áčku. Jediné co hráli jinak, že střílí z každé pozice na bránu a nevymýšlí padesátou přihrávku. Vedli jsme 2:0 ale Pardubky to stáhly na 2:2. Dvě minuty před koncem jsme dostali na 2:3. Jak už jsem zvyklá z Áčka, myslela jsem, že je to prohrané. Jenže naši hoši během těch dvou minut srovnali a přidali ještě jeden gól. Radost měli fakt velkou!! A já mohla jít spokojeně domů aspoň s nějakou hokejovou výhrou.

Stejně ta krize musela přijít + with Tuukka

20. října 2012 v 9:08 | goldenka |  Fotky
Minulý článek jsem zakončila tím, že se nám daří a doufám, že to nezakřiknu. Jéj. Tak je to tu. Hráli jsme tři domácí zápasy v řadě. Všechny jsme prohráli se záporným skóre 2:11. Tak když už dostáváme tolik gólu, mohly bysme aspoň nějaké dát. Takže to brakářem není, zase tak koncovka jako v loni.

12.10. PSG Zlín - Mountfield České Budějovice 0:4
Poprvé jsme vyšli gólově na prázdno. Za Budějovice hrála skvěle posila z NHL Andrew Ference. Hattrick nám však dal Šimánek. Po skvělých zápasech velká prohra. Všichni mysleli, že to byl jen jeden zápas..

14.10 PSG Zlín - Škoda Plzeň 1:4
Sice jsme dostali první gól, ale vyrovnali jsme na 1:1. V bráně hostů chytal skvěle bostonská jednička z NHL Tuukka Rask. Proto se nám nepodařilo dát gól a zase jsme dostali. Po třetím gólu Luboše v brance vystřídal Sedlo. Stejně dostal ještě jednoho góla. Zápas se vysílal na ČT4, takže jsme si k tomu udělali ještě pěknou ostudu. A to ten zápas začal tak dobře. Krize přichází..
Po zápase jsem odchytla brankáře mého oblíbeného Bostonu - Tuukka Rask. Vzala jsem si kvůli němu tu čepici, ale myslím, že si jí ani nevšiml...hrr a mě bylo v ní vedro :DDD
Včerejší další prohru - tentokrát s Pardubicemi napíšu do dalšího článku, až budu mít fotky (Hemský, Krejčí).

Ale aspoň nějaká skvělá zpráva?? TÝM JAROSLAVLE PŘILETÍ NA KEMP DO ZLÍNA!!! Místo Švýcarska si nakonec vybrali Zlín a sehrají utkání na počet Káji Rachůnka. Týden budou trénovat ve Zlíně (že bych se šla podívat na trénink?) a 9.listopadu sehrají proti výběru PSG Zlín + hvězdy a kamarádi Karla Rachůnka zápas. Pokud se vše vyvede, bude se v tradici benefičních zápasů na počest Karla pokračovat i další roky.

Nejlepší zápas v životě!

8. října 2012 v 19:37 | goldenka |  Fotky

Ševci porazili hvězdné Kladno! Na nás tady nikdo nemá, ani Amerika celá!

5.10. PSG Zlín - Rytíři Kladno 3:2
Hned ze školy jsem valila dom a pak na staďák. Tak kolem třetí přijel autobus s hráčema. Všichni sice čekali na Jágra, ale ten se asi někde zdržel. Plekanec vyletěl z autobusu ani si nevzal tašku a utíkal se schovat do šatny. Zato Tomáš Kaberle všem tašky z autobusu vytahoval... Nikdo se nechtěl fotit ani podepisovat, prej až po zápase. Za chvíli přijel Jarda Jágr. Mega tajně ho vezl řidiť se zlínskou SPZ. Prej z Kladna letěl do Kunovic letadlem. Asi je zvyklí na luxus no.
Všichni na Jágra čuměli jak buci. Já taky :D Né prostě nikdo za ním nešel pro podpis. Byla jsem od něho asi tak dva metry. To je jediný můj zážitek s Jágrem. Vzal si věci podepsal se asi třem děckám a zmizel v šatně, že prej až po zápase. Začínám tuto větu nenávidět. To není slib to je jen výmluva.
Takže jsem uplně zbytečně šla na staďák brzo. Byl čas, tak jsem šli nahoru na PSG arénu dívat se na dorost. Prohrávali s Třincem. O přestávce jsme šli na záchod a vidíme z okna jak už lidi chodí na staďák. Jakto? Vždyť ještě nemají otvírat? Valíme rychle dolů. Fakt už pouští, ale zepředu. My jdem z boku a pošlou nás dozadu - tam nás pošlou zpátky, že potřebujem razítko. Ve předu nás nechápou co po nich chceme :D Nakonec nás označkují a zase obíháme celý sťaďák. Prostě komédie :D Nato že jsme přišli pozdě tak sme chytli v kotli ještě slušná místa.
Nikdy se nestalo, že by se bubnovalo už před zápasem. Atmosféra prostě jela. Když přijel Jágr na rozbruslení, stadion tleskal - poprvé a naposled pro něj. Jinak na něho bučeli, když si stěžoval u rozhodčích. I na Plekance se bučelo, když nechtěl jít na trestnou. Stadión naplnění do posledního místa. I více. Přes velké kontroly a razítkovaní jsme protáhli jednoho člověka..pššššt ;)
Neskutečný zážitek! Sice jsme první dostali gól, ale jak jsme vyrovnali stadión málem spadl. Honejsek dal v přesilovce 5na3. Poté dal Lešoun. A nakonec Horák na 3:1. Viděli jste jak se raduje??? Takovou radost sem ještě neviděla!
Od času 0:45 je první extraligový gól Oldy Horáka a jeho neskutečná radost :DDD Stojí za zhlédnutí ;)
Vždy když byl Jágr a spol. na ledě jsem se klepala strachy a zárověň čuměla co předvádí. Neskutečné, vždy byli na ledě vidět. Ale třeba našemu mladému Holíkovi Jágr nesebral puk. Jednou se dokonce objevil, po špatné rozehrávce Jágr sám před bránou! Neuvěřitelně to Luboš chytil! Poté jel Plekanec s Tlustým dva na nikoho a naštěstí nedali. Za mnou stál velice emotivní fanoušek, takže jsem o zábavu měla postaráno. Nakonec Pavel Patera snížil na 2:3. Zbývalo ještě hodně času do konce ale my to ubránili.

Poslední půl minuty celý stadion stál na nohou a povzbuzoval. Eufórie jak kdyby sme vyhráli titul!

Ještě čtvrt hodiny po zápase jsme v kotli něco vyřvávali :DD Hoši děkujem! Vysoký jalovéc atd. Luboš se nám poklonil a my jemu. Po zápase jsmě šli před kabiny. Tak samozřejmě lidí jak... Nějak jsme si stoupli ale neskutečně tam smrděl kanál :D Sekuriťáci, co dělali uličku pro hráče si z jednoho dělali srandu :D
Stihli jsme odchytnout Marka Židlického pro podpis a fotku. Letošní finalista Stanley Cupu.
Také Tomáše Kaberleho máme podpis i fotku. Ten byl ze všech nejhodnější a nejmilejší a nikam neutíkal, jako ostatní. S loňským vítězem Stanley Cupu!
Jirku Tlustého jsem zahlídla ale mezitím došel Tomáš Plekanec a toho jsem chtěla víc. Zase utíkal. Tak mám teda spoň podpis ale jinak se schoval do autobusu a zavřel se na záchod :D Jágra nikdo neviděl. Asi zmizel tajným podzemním tunelem, jinak nevím :( Škoda. Tak snad někdy příště seženu podpis nebo fotku.

7.10. Oceláři Třinec - PSG Zlín 2:3
Třetí zápas. Devět bodů. Porážíme samé favority. Už jsme dokonce druzí v tabulce po Kometě, která taky nemá žádné hráče z NHL. My je prostě nepotřebujeme. Martin Růžička z Třince zatím dal gól v každém zápase letos. My tuto sérii přerušili, tak jako jsme zrušili neporazitelnost Kladna. Doufám, že to není jen náhoda a bude se nám dařit celou sezónu.

První "úlovek" výluky

3. října 2012 v 18:24 | goldenka |  Fotky
28.9. Bílí Tygři Liberec - PSG Zlín 7:5
Pět gólů nestáčí k vítězství? Naštvali mě - nechytal Pavelec. Chtěla jsem toho lůzra vidět aspoň v televizi, ale on se vesele usmíval na střídačce. Liberec asi nepochopil, že se střílí do soupeřovi brány, aneb 3 vlastňáky :D Celý zápas jsme dotahovali. Rozhodčí zas teda podali výkon..dvakrát dostane Horák hokejkou do obličeje, Nic. Uznají gól Kudrny, který stál v brankovišti. Nedvěda ani jednou nepostaví správně na buly...co to jé?? Ševci tak bojují a snaží se a k ničemu :((

30.9. PSG Zlín - Piráti Chomutov 1:2sn
Poprvé jsem letos nešla na zápas. Měla jsem toho moc do školy. Před zápasem jsme ale čekali na Frolíka pro fotku. Čekali jsme něco přes hodinu! Přijeli celkem pozdě. Mezitím projeli autama všeci zlíňáci. Většinou jezdili tak po dvou po třech v audinách a béemvéčkách, jen Filda Čech v jakémsi polorozpadlém křápu :D
Odchytli jsme aspoň mladého Okála. Mezitím nám však proklouzl Melenovský, což mě mrzí, protože od něj nemám ani podpis.
Taky za náma přišel nějaký anglicky mluvící člověk a chtěl: "tickets, tickets". To přišel za těma pravýma :D Tak jsem ukázala prstem a řekla: "Later". Ale asi to nějak nepochopil, protože se ptal dalšího člověka. Ševci už se začali rozcvičovat a chomutováci nikde. Tak ale dočkali jsme se.
Takovou rychloakci jsem ještě nezažila. Hráči byli během dvou minut všichni z autobusu ve staďáku. Honem,honem hledáme Froldu. Rychle letíme za ním jak nějaké šílené fanynky. Podpis teda ještě napíše. Ale fotku prej až po zápase. Ale my že né, teďka. Tak se teda s náma vyfotil. No nadšený moc nebyl, taky podle toho na té fotce vypadá.
Můj první a doufám že ne poslední "výlukový" úlovek.
Frolda nám to pak oplatil v zápase. Dal rozhodující nájezd. Zápas docela vyrovnaný a nájezdy to je prostě loterie a Frolda se nám asi pomstil :D

2.10. Sparta Praha - PSG Zlín 1:4
Á parádička včerejšího večera. Tabulka ELH je naprosto obráceně. Dole jsou mistři z Pardubek, víťezové zákl. části Spartička..Morava vede! Sparta prohrála pošesté v řadě, takže trenér Žemlička dneska oficiálně skončil. Se Spartou doma neumíme, ale u nich se nám daří. Výsledek tomu odpovídá. Jen škoda toho gólu co sme dostali dvě minuty před koncem. Týmem kola ševci?!? Tak určitě :D A mladý talent Tonda Honejsek hvězda zápasu.

Zápas s Kladnem vyprodán! Tak určitěěě že se těším :D