Výluko, vydrž ještě chvíli...

28. září 2012 v 10:58 | goldenka |  Výsledky
Vím, někomu se to asi nebude líbit. Ale já už mám lístek na Kladno. Aspoň to Kladno bych chtěla stihnout, když už né Pardubky, Liberec, Slávku...

21.9. PSG Zlín - Energie Karlovy Vary 4:2
Tak Vary, slabé jako vždy. Výhru našich jsem i docela čekala. No ještě to bylo napínavé. Vedli jsme 2:0. Zámorského gól byla parádička. Hlavně ta souhra při přesilovce. Pak jsem ale dostali góla - my zas dali - a zas dostali. Nakonec jsme vyhráli 4:2. Rybičky byly ;) :D A to hlavní na tomhle zápasu? První řada s Lešounem a Balaštíkem se vůbec neukázala. Skoro bych si jich na ledě ani nevšimla. Očko dal góla. Kotel ho vyvolával 3x, což se často nestává. Zdeňa Okáááál, Okááál, Okááál.

23.9. Verva Litvínov - PSG Zlín 1:2
Na zápas jsem se moc nedívala. Na netu mě to až tak nebaví. Raději jsem se dívala na zápas Kladna se Spartou. Teď skoro víc sleduju Rytíře než Ševce (za což se stydím...). Ale prostě stačí vidět pár sekund Jágra na ledě a hned se k televizi přilepíte. Góly ševců jsem viděla ze záznamu. Prej 3 body zajistil brankář Sedláček. No nevím. Sedlovi už moc nevěřím (Luboši uzdrav se!). P.S. Konečně se prosadil první útok - všechny góly i nahrávky.

25.9. Zlín - Kometa 4:3p
Už když jsem lezla na stadion, všude policie a komeťáci. Kotel mají vždycky tak velký, že sedí i mezi domácíma fanouškama. Poprvé a asi naposled jsem šla letos na sezení. Koupila jsem totiž lístky mamce a bratrovi na Kladno (debilní balíček) a musela jsem koupit i na Kometu, tak jsem šla s taťkou, který přišel až na druhou třetinu, takže jsem tam první trčela sama :(.
Zápas to byl ale parádní. Hodně gólů. Něco pro diváky. První gól dal ve 4.minutě Köhler zblízka. Yesss. Kometu jsme neskutečně tlačili. Mohlo to být tak 30:0. No tak 3:0 :D. Na to, že Kometa vede tabulku, nic moc nepředváděla. Ve druhé třetině to přišlo. T. Svoboda nám dal během dvou minut dva góly. Teď nevím, který to byl gól, ale nějak jel Komeťák jeden na nikoho a Sedlo skočil po puku ale netrefil se a dostali jsme do prázdné..Sedlo...ty si ale..Jeden z gólů také zavinil Okál, když ho Komeťák obral o puk za naší bránou.

Očko to ale hned napravil. Když jel na další vhazování, cosi si mumlal pro sebe a bouchl se hokejikou do helmy. Žeby povzbuzovací rituál? Nevím ale zabralo to. Očko po chvíli ujížděl skýmsi dva na jednoho. Prej chtěl nahrávat. Všichni si mysleli, že bude nahrávat. Ale on překvapil všechny a vystřelil do pravého horního růžku. Parádička. A jak se radoval :DDD Skákal jak malej Jarda... :DD
Kometa ještě stihla vyrovnat na 3:3. Neskutečnou šanci protihráčů chvíli před koncem zachránil Sedlo. Nechápala jsem. Sedlo to chytil? To tam je místo něho nějaké dvojče ne? Takže následovalo prodloužení. Tonda Honejsek se ve druhé minutě prodloužení rozjížděl z vlastního pásma. Dostal přihrávku, že to bylo dva na jednoho. Ale Komeťák vůbec nestíhal a Tonda se vecpal před Trvaje a krásně dal. Tak jako radost!!, že jsme Kometu připravili o neporazitelnost :D
Hlavně, že celý zápas upozorňují, ať nepoužívají pyrotechniku. Tak ale brňáci jsou voli. Prohráli, takže naházeli bordel na led a zapálili jakousi rachejtli. Jedna se dokonce dostala do našeho sektoru stání, který je na druhé straně. Takže tam musel nějaký Komeťák dojít. Blbci. Hlavně, že tam stávají děti. Rybičky se tedy uskutečnili za pískotu proti rachejtlím. A to hlavní? Mladí jedou - Honejsek s Okálem hvězdy zápasu.

* Dnes hrajeme v Liberci. Takže Pavelca uvidím jen v telce. Jo hrajem od 18:15 na ČT 4. V neděli u nás hraje Chomutov s Frolíkem. Jen ještě nevím jestli půjdu. Froldu bych chtěla nějak odchytit před zápasem, ale vůbec nevím v kolik.
* Viděli jste, slyšeli jste ten komentář k zápasu Zlín - Kometa na Tipsportu? Ta Marie chudák už je slavná, psali o ní dokonce aj v novinách. Už si ze mě dělaj srandu, jestli jsem to náhodu nebyla já :D Ale já nejsem Marie, takže smůla.
* Víte co jsem zjistila tímhle článkem? Že mám asi sklerózu :D Starší zápasy si prostě pamatuji míň :D Nebo nevím, čím to je :D Mám asi slabou paměť..

Extraliga začala! NHL skončila.

19. září 2012 v 18:52 | goldenka |  Výsledky
Promiňte za ten nadpis, ale nic chytřejšího mě nenapadlo. Výluka prostě byla nevyhnutelná. Jsem zvědavá, kolik čechů nakonec bude v ELH hrát. Ale o tom až někdy jindy.

14.9. PSG Zlín - Slavia Praha 2:1
Celou dobu ve škole jsem přemýšlela nad hokejem. Strašně jsem se těšila. Ale jak to nakonci sezóny skončilo tak to zase na začátku začalo. Zase jsem onemocněla. Naštěstí to nebylo až tak hrozné. Vyhnula jsem se tréninku a šla na hokej i s druhou adminkou Terkou.
Na zápas chodíme tak o půl hodiny dřív ať si chytnem naše oblíbená místa. Vyplatilo se. Přišlo skoro 5000 diváků. Hlavně stání bylo narváno. Proto také byla skvělá atmoška. Hned jak se rozezvučely bubny, vzpomněla jsem si, co mi přes prázdniny chybělo.
Parádička. Ševci se snaží. Je to první zápas, chcou se ukázat. Neskutečné šance zase neproměňujeme. Lešoun vymýšlí stopadesátou nahrávku, přitom už dávno mohl střílet. Prostě Lešoun. První gól dává Peťa Čajááánek, Čajáánek, Čajááánek. Na první pohled jsem se spletla a myslela, že je to Jarda (tož 16 a 96 se plete). Byla to taková "bejsbolovka" ze vzduchu. Slávisti chtěli video, ale smůla. Rozhodčí nic. Jinak co říkáte na ty jejich stříbrné helmy? Podle mě vypadají ještě víc jak buzny...sorry.
Pískal Polák. Polááákůůů. Neuznal nám gól co se zkoumal na videu. A pískal samozřejmě tak trochu proti nám, jako vždy. Že my máme na toho Poláka štěstí. Když se zkoumal ten gól na videu, do slávistického kotle naběhli sekuriťáci. Asi se tam opilý slávisti mlátili mezi sebou. Prej oslavnej chorál :D. Málem jsem ale prošvihla, jak rozhodčí ukazoval, že gól neplatí. Zas čumím někam jinam.
Ve druhé třetině jsem si poprvé a naposledy všimla slávistického Tomáše Hertla. Nevím asi jsem slepá a nebo nehrál tak dobře, že jsem si ho vůbec nevšímala. Pak jsme dostali gól na 1:1. To moc chytit nešlo. Vymetená pavučinka. Co nadělat. Jedem dál.
Mojím tajným snem bylo, že dáme pár minut před koncem gól na 2:1. To jsem ale netušila, že se to fakt stane. Béďa Köhler už odjížděl z útočné třetiny, když mu najednou od mantinelu nahrál Lešoun. Tož co, Béďa se otočil a hned to napálil na brankáře. GÓÓÓÓÓL. Před stadionem zrovna šel Terčin přítel Honza. Gól nestihl. Slávistický Kadlec dostal osobní trest. Šel do sprch tak jsem mu zatleskali. To samé se stalo našemu Hamrlíkovi. Jen jsem nepochopila proč. Vystřelil asi vteřinu po zapísknutí. Asi za to. Jinak nevím. A stějně to neudělal schválně. Ale to už nevadí do konce zápasu zbývali asi dvě minutky. Jde se bránit. Hamča by stejně se svojí rychlostí nic neubránil. Powerplay byla celkem o držce, že jsme nedostali góla. Ale Luboš je naštěstí v bráně a Sedlo na střídačce, takže je to dobré.
Ševcům jsme zazpívali Vysoký Jalovec, Hoši Děkujem a další. Oni nám za to zaskákali rybičky - jak já se na to jako malá vždycky těšila :D Určitě jsem zase něco zapomněla napsat a vzpomenu si někdy jindy, ale to je jedno, myslím že to stačí :D Jo ještě jak jsem šla ze staďáku, vidím přes cestu stát nějakého chlapa s Kašíkem. Nevím jestli to v té tmě byl Káša. Ale přišlo mi že jo. Byl nějaký malý. Ale podle ksichtu to byl on.
Jo klucí se před sezónou fotili. Tak se pobavte jejich ksichty.

16.9. Vítkovice - Zlín 3:0
Zápas jsem sledovala/nesledovala. Zárověň totiž v televizi běžel Davis Cup a ten mi přišel zajímavější. Nevím co dodat k prohře, góly jsem viděla jen ze záznamu. Vítkovice mi přijdou letos docela silné.
No jo jenže to už do Kladna podepsali Jágr, Plekanec, Tlustý a Židlický. Lepší hráče snad nemohli sehnat. Asi budou po dobu výluky nejsilnější. Hemský do Pardubic. Taky bych se chtěla na něho jít podívat, jak budou hrát u nás. Další hráče tady nebudu vyjmenovávat, stejně zas někdo podepíše, než si tento článek přečtete ;). Tákže výluko vydrž, dokud se u nás neukážou všechny týmy ;) :D

P.S. Mám lístek na Kladno a asi z toho zešílím :D Se tak těšíím :D

Bůh chtěl, aby se ty fotky našly... :DDD

16. září 2012 v 12:00 | goldenka |  Fotky
Já mám takovou radost!! Jak jsem psala minule, fotky byly z foťáku smazány. Jenže to jsem nevěděla, že i tak se dají získat zpět. Poradil nám to "nějaký anděl", který nám napsal do komentáře. Je to jistá Gabi, které nesmírně děkujem ;) Druhá adminka Terka to podle návodu zkusila a fotky se po hloubkovém prohledání vrátily! Dvě jsou sice trochu pokažené, ale to až tak nevadí.
Tak hlavně, že tam mají hlavy ;)
Co více dodat? V pátek jsme byli na prvním zápase proti Slávii. Výhra. Skvělá atmoška. Ještě o tom napíšu, teď dám přednost fotkám. A nelekejte se, je jich kolem 40 :D Ale tak, když už jsou tak proč bych je sem nedala.
Takže se podívejte v celém článku na takový menší FOTOREPORT z DOD.

Den otevřených dveří se zápasem

9. září 2012 v 11:08 | goldenka |  Fotky
Áno mám super smutnou zprávu :( Čekám několik dní na fotky a nakonec zjistím, že jsou smazané :( Z DOD jsme měli fotky s hokejistama a půlka z nich je smazaná. Úplně mě přešla chuť psát nějaký článek. Pokud tedy chcete vidět fotky co se našli tak je mám na facebooku. Pro ty co mě nemají přidanou sem dám pár fotek.

Ve čtvrtek se uskutečnil u nás na stadioně poslední přípravný zápas mezi Zlínem a Skalicí. Stihla jsem dojít až na druhou třetinu. Terka (druhá adminka) už sledovala zápas. Bylo to 3:2 pro nás. Nějak moc gólu po první třetině mi to připadlo. To jsem nevěděla co ještě přijde :D Nakonec to dopadlo 7:6 pro nás. Poslední gól padl v poslední minutě a dal ho mladý Okál. Diváci měli radost skoro jak při playoff :D Nájezdy skončili 2:2.
Poté se přímo na ledě po zápase křtil kalendář a nový dres, který vypadá pořád stejně, jen jiné reklamy. Následovala prohlídka stadiónu. To ještě fotky máme.
Ve skyboxu

Poté sme se dostali do nějaké řady a přicházeli tam hokejisti. Tak jsme zjistili, že se tam budou podepisovat. Hokejisti už tam seděli a řada se jaksi nehnula. Tak jsme všechny předběhli a šli si pro podpis jen za Jardou Balaštíkem, protože ostatní už máme a stoupli si nakonec na takové schody. Poté jsme chodili za hráčema ze zadu si pro fotky. No těch už máme jen pár. Zbytek není :(
Jarda Balaštík se mi podepisuje a nadrzo se automaticky podepsali i Luboš s Čechem, které už na dresu mám! A Lešoun na mě: Konečně pořádný dres!
Terka s Béďou Köhlerem. Když jsme se s ním fotili tak na nás nějaký chlap, že: Vy ho bijete? (asi myslel ten rozbitý ret) a my že: Jó my ho bijem :D
S navrátilcem Jardou Balaštíkem

Tak tady fotky končí :( Máme fotky asi jen s 5 hokejistama a zbytek není :( Chybí s Matějíčkem, Linhartem, Finsterlem, Okálem, Tesaříkem, Veselým a další. Samozřejmě takové focení se neobešlo bez trapasů :D Třeba jsme stáli za hráčema a najednou se na nás otočil Finsterle a usmál se :D Tak jsme teda šli za ním, jestli se s náma nevyfotí, když už se na nás tak usmál :D Nebo se nám už začali smát sekuriťáci co tam hlídali, že tam furt stojíme za hokejistama :D No jsem teď pěkně naštvaná, že nemáme další fotky, co jsme tak hodinu sbírali :( Dobrá zpráva aspoň pro mě, že jsem našla automat s výbornou horkou čokoládou na stadioně! Venku ještě prodávali ve stánku pivo a klobásy trenér a pár hokejistů. Ale fotky už nebudou :( Aspoň vzpomínky ;)

Už se nám ta liga blíží..

2. září 2012 v 13:35 | goldenka |  Zápasy
Extraliga začne za 11 dní. Škola za 1 den.

Přípravný zápas, úterý 28. srpna 2012: PSG Zlín - HC Vítkovice Steel 1:2
Můj první hokej od předkola playoff. Docela už jsem měla absťák jak dlouho jsem led neviděla. Šli jsme obě adminky. První velký šok byl, když jsme přišli před staďák a tam nejmíň 100 metrová řada (možná víc, možná míň - neumím odhadovat vzdálenosti, ale takovou řadu jsem fakt ještě neviděla). Naštěstí jsme měli vepředu známého a tak lístky byly za 10 minut. Fakt štěstí, jinak bysme se dočkali hokeje možná až druhou třetinu. Oni jsou strašně chytří, že otevřou jen jednu pokladnu na dvě tisícovky lidí. To prostě nejde stihnou za půl hodiny. Jarda Balaštík, co se vrátil z Boleslavi, nehrál ani Lešoun (prej je na Maledivách, ale jen tak se přiletěl podívat na zápas :)).
Nevíte kolik dětí má Balaštík? Jestli ty 3 jsou všechny jeho nebo né, já vůbec nevím, ale Lešounovi děti to nejsou..

První gól jsme dostali v oslabení od Michala Barinky. Neustále na trestné lavici byl Jan Káňa. Ten Káňa co nám dal druhý gól. Mladíci se snažili - bojují taky o místo v sestavě. Tonda Honejsek měl několik šancí, v jedné z nich byl faulován a jel trestné střílení. A dal. Výsledek však skončil 1:2 pro hosty. Dodatkové samostatné nájezdy jsme zase vyhráli 2:1 (trefili se Holík a Čajda - zařvala jsem Poď Čajdo! a on s přehledem dal a s klidnou tváří odjel na střídačku. Hráči se snažili, ale nejdou nám přesilovky.

Přípravný zápas, čtvrtek 30. srpna 2012: PSG Zlín - HKm Zvolen 5:2
Tentokrát jsme šli na hokej už od 15 hodin, kvůli Barum Rally a přehlídce aut. Šla jsem s bratrem. A raději o půl hodiny dřív, abysme zase nestáli na lístky. Podívali jsme se aspoň na rozbruslení hráčů. Kousek od nás seděli Šlahař, Finsterle a Sedláček co dnes nehráli. Místo něj šel díky bohu do branky Horčička a jako náhradník byl...na zádech měl Kašík, ale ten už je přece v Olomouci a taky měl divnou masku. Ne to není Káša. Po ohlašení sestavy jsem zjistila, že je to Kevin Rozum. Pamatuji si ho ze školy, ale na ledě jsem ho nikdy neviděla.
Sezóna se blíží...

Balaštík s Lešounem konečně hráli. Velmi jsem se těšila na Jardu, co předvede. Málem dal góla a snažil se. Slováci mi přišli slabší. Sice jsme vyhráli 5:2, ale tento výsledek se zrodil až ke konci zápasu, jinak to bylo celkem napínavé. Zvolen nám dal oba góly v oslabení. Zase ty PŘESILOVKY! Nedáme a ještě dostaneme. Jo a Larry (Martin Hamrlík) ten než se rozjede toho by předjel i můj 13letý bratranec co hraje hokej. Doufám, že do sezóny se v těch rozjezdech zlepší, jinak nám budou ujíždět dva na jednoho apod. protože Hamča to nedojede. Ke konci nám to začalo padat. Výsledek mohl být i lepší pro nás. Trefovali se hlavně, teda spíš jenom, staří. Mlaďoši se nějak nepředvedli. Nájezdy jsme ze začátku vedli 2:0. Pak ale naši začali dělat blbosti - Čajda nedal, ale byl vysmátý jak rajče. Zato Zvolen dal všechny 3 a na nájezdy jsme to projeli. Ale to až tak nevadí. Diváku bylo teda poskromno kolem 500. Ale tak VIP se dali no. Sice jsme neseděli na těch vypolstrovaných, to bylo moc vysoko ale na dívání jsme měli nejlepší místa. Tož co za 40kč :).