Naše blogy: ♥CuMelKaaGoldenka
Chceš být SB:♥Tu

Instagram

Červen 2012

Marek Melenovský podepsal smlouvu!

27. června 2012 v 20:21 | goldenka |  Marek Melenovský
Před pár dny přišla skvělá zpráva - útočník Marek Melenovský podepsal ve Zlíně dvouletou smlouvu! Marek k nám přišel v průběhu loňské sezóny z Karlových Varů a při playoff nám velice pomohl. Ve Zlíně se docela uchytil a tak jsem ráda, že zůstal.

Bohužel s tím přišla špatná zpráva - protože ve Zlíně pro útočníky nezbývá místo, musel klub opustit můj oblíbený Míša Důras :( Tuhle zprávu jsem opravdu nečekala a bude mě velice mrzet pokud dá při vzájemném zápase za Chomutov gól.
Letos jsem poprvé sledovala (na živo - na netu!) draft NHL. Nejvíce mě zaujal Bostonský Malcolm Subban, který když si oblékal dres skoro brečel (no tekly mu slzy). A také se mi strašně líbí Tomáš Hertl v barvách Sharks ;) prostě mu ty barvy víc sedí než Slavie ;)
Tento týden jsem se stala adminkou na jedné facebookové stránce o hokeji ;) Český národní sport byl, je a bude vždy HOKEJ!! , takže se kdyžtak přidejte, pokud tam nejste ;) Podepisuji pod (N) - to jsou moje příspěvky, kdybyste je hledali ;)
Tak a poslední zprávička je z mého života. Celý červenec budu u babičky na vesnici, ale nebojte je tam internet ;) Zpravujeme totiž byt ;) A co budete mít na vysvědčení?

Autogramiáda

21. června 2012 v 11:11 | goldenka a cumelka |  Fotky
Tento článek je přednastavený ;)
V neděli se ve Zlíně uskutečnila autogramiáda 4 zlínských hokejistů. No mělo jich být 5, ale prej Tesaříka bolí záda (no spíš se mu něchtělo vstávat a jít do takového vedra)! V sobotu byla taky autogramiáda zase jiných 4, ale tu jsme nestihli. Myslím, že nemá cenu nic víc psát, užijte si fotky!
Terka (Cumelka) s Peťou Holíkem
Já (goldenka) s našim mladým talentem Holíkem
S Peťou Holíkem
Vlevo Jakub Sedláček a Luboš Horčička
S brankáři Sedlem a Lubošem
Terka s Peťou Zámorským
Já (Nika) s Peťou Zámorským
Společná - ještě nepovedená
Společná - Peťa Holík si stoupl za Terku a ona: " Jako nejmenší a dozadu"..tak sme se zasmáli vecpali Peťu mezi sebe :D Já zas samozřejmě nejmenší skřet :D

Ondra Pavelec a ostatní věci

15. června 2012 v 22:30 | goldenka |  Videa* ♥

Od 18.6 do 22.6 jsem na sportovním kurzu se školou v Krkonoších ;) Bude ze mě turista :D takže se omlouvám, že tu nebudu ;)

Poslední hokejové dění se dá shrnout do odstavečku ;) Stanley Cup vyhrálo Los Angeles Kings. Já fandila více New Jersey Devils, ale uznávám, že letos byli Kings nejlepší ;) Kluci z národního týmu (Pavelec, Voráček, Michálek, Novotný, Frolík,..) poctivě jezdí na české zápasy EURA 2012. No já kdybych na to měla peníze, tak se taky jezdím dívat :D Ale tak u televize mi to taky stačí. Zlíňáci absolvují letní přípravu, už se vrátili z Turecka a v srpnu/září odehrají 10 přípravných zápasů(možná se na nějaký vydám, pokud se najde dobrovolník, co se mnou půjde ;))
Dneska mám narozky a dostala sem od spolužaček úplně perfektní dárek! Velkou nástěnou samolepku hokejisty! Bohužel budem opravovat byt a lepit se bude až tak v půlce prázdnin, takže foto přidám až potom ;)
A hlavní zprávička ;) Zjistila jsem, že jsem na blog asi nezvěřejnila videa, co jsem natočila loni na Slovácké benefici. Je na nich Ondra Pavelec a byla by škoda je nechat zahozené jen na youtubku ;) Kdyžtak mě opravte, jestli jsem je už sem dávala, ale já si to nějak nevybavuju a najít je taky nemůžu.
Ondra Pavelec dostane gól
Ondra a jeho výkop

Rachna TEAM vs. Slavoj Houslice

2. června 2012 v 22:04 | goldenka |  Fotky
Jen krátce ke zlíňákům: byli na soustředění v Turecku ;) letos se Pavel Kubiš nespálil..zato ale úpal měli Jirka Ondráček a Luboš Horčička ) jinak doufám, že snad pořádně potrénovali ;)
V rámci Filmového festivalu ve Zlíně se konala na náměstí autogramiáda čtyř zlínských hokejstů (Tonda Honejsek, Ondra Veselý, Kuba Sedláček, Béďa Kohler a Peťa Holík)...no takže jich vlastně bylo 5 :D ale psali, že budou jen čtyři tak nic no.. :D Chyběli mi jen podpisy na dresu od Ondry Veselého a Peti Holíka tak jsem doplnila sbírku ;) bohužel jsem si blbec zapoměla plákat co mám zarámovaný v pokoji ;(
A trošku mimo hokej - dneska dorazil k nám do Zlína na náměstí autobus Žijem Londýnem, co jezdí po celé republice ;)

Zpátky k hokeji - hraje se finále NHL o Stanley cup ;) NJ Devils - LA Kings ...můj názor? Kings jsou podlě mě v play-off ve výborné formě ;) Já ale fandím Devils, protože tam hrajou i češi (Eliáš aspol. ;) jsem prostě vlastenec a fandím prostě čechům;)
Poslední zprávička, o které je vlastně nadpis - z něhož jste asi pochopili o čem bude ;) Dneska 2.6.2012 se konal 3.benefiční fotbalový zápas ve Starém městě. Letos k poctě Karla Rachůnka, kterou tuhle akci založil a hodně se o ni staral...:( V Rachna teamu byli hokejsti z NHl,KHl i ELH a hráli proti hercům z Okresního přeboru Slavoj Houslice, který Karel miloval ;) Zůčastnil se také Robert Záruba a slavnostní výkop zahájila paní Rachůnková s dětmi. Malý Matýsek si i zahrál ;)
Kačenka Rachůnková
Kačenka je strašně roztomilá ;)
Rachůnkovi
Ondra Pavelec ;) a ve žlutém♥
Ondra♥ mi přijde neskutečné poleno ve fotbalové bráně ;)