Naše blogy: ♥CuMelKaaGoldenka
Chceš být SB:♥Tu

Instagram

Květen 2012

Jak dopadlo MS 2012

21. května 2012 v 15:27 | goldenka |  Výsledky

Můžu říct, že letošní MS bylo celkem úspěšné a myslím, že i kdyby jsme se dostali do finále na silné rusy bychom asi neměli. Musel by přijít další zázrak jako před dvěma lety. Oslavovat bronz je vždy lepší než smutnit nad stříbrem. Jen asi u slováků to neplatí - pro ně je stříbro výhra. A hlavně je to odměna pro ty 4**** tam nahoře ↑↑ ;)

Manekýni! A dál?

18. května 2012 v 19:19 | goldenka |  Videa* ♥


Ták včerejší zápas Česko - Švédsko 4:3 byl pro mě zatím největším zážitkem na letošním mistrovství. Švédům bych výhru nepřála ani v nejmenším, už kvůli tomu jak se "postarali" o letošní šampionát. V hledišti bylo hrobové ticho ať švédové vedli nebo prohrávali. ( To už na ty ševce ve Zlíně chodí víc lidí!!). Moc jsem fandila Slovákům a Norům. Vše mi teda nevyšlo, ale tak semifinále proti Slovensku bude parádní zápas ;) (bohužel nevím jestli ho stihnu celý protože se máme vracet ze soutěže s taneční skupinou až v 18h :()..Věřím ve finále Česko - Rusko!

Vzpomínka na 3 hvězdy***

A zítra Česko - Slovensko → ten konec :´((


Jarda Balaštík je zpět!!

8. května 2012 v 11:58 | goldenka |  Jarda Balaštík
Jediná novinka co se týká zlíňáků je ale skvělá!! Náš bývalý kapitán Jarda Balaštík se vrací po roce zpět do Zlína!! Byl na hostování v Mladé Boleslavi, ale když "bolka" spadla do I.ligy, pro Jardu byl první Zlín. Opravdu senzační zpráva, že se vrací náš kanonýr ;) Jo ještě jedna zprávička. Z týmu odchází obránce Lukáš Galvas a bohužel i jeho talentovaný syn Jakub do Třince :(

Mistrovství = jedno zklamání za druhým :(

Je hrozné, když se na něco těšíte několik měsíců a pak to není takové, jaké jste to očekávali :( Komentátoři ČT nás lákali na porci 50 zápasů z MS - to je asi tak jediné, co se mi zatím líbí. Ale ať už to jsou otřesné návštěvy ve Švédské Globen Hale nebo stále chybující rozhodčí, jsem celkem zklamaná :( :(

Robert Záruba přesně a vtipně vystihl diváckou návštěvu na zápase Česko - Norsko.
"Tak a pořadatelé vykouzlili číslo 3 383 diváků a diváci bučí. My se ale můžeme jenom smát, protože tolik lidí tu zcela určitě není. Možná počítali i nákupní centrum vedle haly jinak nevím."

Vím, že i rozhodčí jsou jen lidi, ale tolik velkých chyb i v jednom zápase(př.Rusko - Norsko, Slovensko - USA..atd)?!? Nějak ta atraktivita a kvalita MS upadá. Doufám, že už v příštím článku budu "mluvit" jinak a zlepší se i výkony našich hokejistů ;)
Cause I love it♥


Výsledky zápasů MS české reprezentace(postupně doplňuji):
Česko - Dánsko 2:0
Švédsko - Česko 4:1
Česko - Norsko 4:3sn
Česko - Lotyšsko 3:1
Itálie - Česko 0:6
Česko - Rusko 0:2
Česko - Německo 8:1