Naše blogy: ♥CuMelKaaGoldenka
Chceš být SB:♥Tu

Instagram

Duben 2012

Kuriózní zranění :D a Nároďák ;)

29. dubna 2012 v 17:15 | goldenka |  Tým
Úvodní tréninkovou jednotku nakonec dokončilo jednadvacet hráčů. Hned na začátku přípravy se zranil brankář Luboš Horčička, který narazil při běhu s míčem hlavou do konstrukce fotbalové brány a zamířil s tržnou ránou na hlavě do nemocnice. :D :D

Tak to bylo jediná "novinka" ze Zlína a teď do světa ;)
V NHl mi vypadl můj milovaný Boston, naději ještě drží můj druhý nejoblíběnější Nashville.
Hokejisté Marek Kvapil, Filip Novák a Jakub Klepiš vyhráli s Dynamem Moskva KHL. V rozhodujícím sedmém finále zdolali Omsk na jeho ledě 1:0 díky Klepišovi, který v 53. minutě vstřelil po Kvapilově přihrávce rozhodující gól. Dynamo dokázalo otočit finálovou sérii z 1:3 na zápasy na konečných 4:3. Bohužel nikdo z nich (ani zraněný Červenka z Omsku) neposílí národní tým.
Chomutov porazil "barážovou" Ml. Boleslav a bude příští rok hrát v extralize!

A teď Nároďák. Dnes Alois Hadamczik vyřadil posledního zlíňáka Petra Holíka - tak snad příští rok ;) Hraje se v Brně EHT, kde jsem byla minulý rok. Letos to nějak nevyšlo, ale třeba zas příští rok pojedu ;) České hry vyhráli Fini, ale vítězi celého EHT se po 14 letech stávají Češi!!!
Čtvrtek 26.4
Česko - Švédsko 5:3
Sobota 28.4
Česko - Finsko 2:3p
Neděle 29.4
Česko - Rusko 2:1

Ondroo♥ víc by ti to slušelo v té bráně na MS!!

Kdo podepsal smlouvy, REPRE..

20. dubna 2012 v 20:42 | goldenka |  Tým
Zas takový trapný článek o novinkách :)

Tak za prvé něco o zlíňácích. Smlouvu v klubu nadále podepsali Martin Hamrlík a Radim Tesařík. Trenér Rostislav Vlach podepsal na dva roky.Vedení klubu uplatnilo opce na další hráče, jsou to útočníci Jiří Ondráček, Filip Čech, Lukáš Finsterle, Tomáš Fořt a obránce Martin Matějíček a gólman Libor Kašík. Po návratu z reprezentačního kempu se využijou opce u Petra Holíka i Petra Zámorského a dále se uplatní opce rovněž u obránců Dalibora Řezníčka a Tomáše Valenty. Zatím bez smlouvy je obránce Lukáš Galvas.
Také se koná MS mužů do 18 let. Pořádá ho ČR a hraje se ve Znojmě, Brně a Břeclavi. Naši bohužel nepostoupili ze základní skupiny, protože porazili jen Dány. Hrají tedy o záchranu v elitní skupině a proč o tom píšu? V kádru se při přípravě objevili dva zlínští hráči Lukáš Buchta a Pavel Sedláček. Na MS se dostal nakonec jen Sedlo. Je jen o rok starší než já (ročník 1994), takže si ho pamatuji ze školy, protože jsme chodili na stejnou školu sportovku.
Reprezentační šňůra výher v řadě pokračuje. Naposledy jsem psala o Lotyšech, poté jsme porazili i dvakrát Němce a teď i dvakrát Slovensko. Dnes k výhře pomohl i zlínský Peťa Holík svým gólem. Dále se v přípravě v repre drží stále náš obránce Peťa Zámorský.
Tak extraliga skončila. Nakonec vyhráli Pardubky, ale né že bych jim to nějak přála. Nevím ne že bych je neměla ráda ale ani je nějak nemiluju. Prostě mi nejsou sympatiční a pro mě to jsou soupeři. Fandila jsem Panu Venerovi z Komety ( ten trénoval kdysi dávno mého strýce ;))
Asi víte, že nám na MS nepojede Ondra Pavelec. Jen tak jsme se s drouhou adminkou bavili, jak o že ještě není zadanej?!? ↓↓♥

Holíkův první gól v repre!

8. dubna 2012 v 11:51 | goldenka |  Petr Holík
Takže více zpráv do jednoho článku:
Peťa Holík - 20letý útočník PSG Zlín- hned při svém prvním startu za seniorský národní tým dal gól! A v druhém zápase si připsal asistenci. Opravdu šikula, pokud se dostane i na MS !! V budoucnu by mohl být opravdu dobrý, jen moc nevěřím, že se dostane do NHl, protože je hodně malý na to jaké hokejsti chtějí do NHL.

V týdnu se konalo rozloučení s týmem a rozdání vydražených dresů hokejistů. A nejlepší hláška?!? Samozřejmě od Larryho(Martina Hamrlíka, který bydlí v Malenovicích - něco jako město ale je to furt část Zlína)..:
Při focení: A řekneme Zlín!
Hamča: Jakej Zlín, říká se přece Malenovice! :D :D :D

Ivan Rachůnek( Zlíňák co hraje za Spartu!!!!) se dostal také do přípravy nároďáku. Nedávno se mu narodil syn. A pojmenoval ho velice krásně: Karel ...po svém bratrovi... Ivana mrzí, že není v nároďáku i nejmladší z bratrů Tomáš.

Národní tým hrál včera a předevčírem přípravné zápasy v Rize proti Lotyšsku. První jsem sledovala vyhráli jsme na nájezdy 4:3. Vedli jsme 3:1, když se ale nechal hloupě 2x po sobě vyloučit Vampola a Lotyšši srovnali. Naštěstí nájezdy jsme zvládli(2x dal Petružálek). Nejvíce měl bavil jazyk lotyšských kometátorů, kteří za každé jméno dávali písmeno S ( Petrs Tenkráts, Kašpars, Kovářšs)..:D Včerejší zápas jsem bohužel neviděla(výhra 3:1), protože jsem byla celý den na taneční souteži, co pořádala naše trenérka. Velká akce s mezinárodní účastí. My se bohužel neumístili ale zato jsme po těch všech "prasatech" tam uklízeli. Neskutečné co za 1 den udělá jedna hala bordelu! To bylo fakt horší než na stadioně po hokeji..

Tak v NHL nám skončila základní část a už se nám hlásí posili do národního týmu. Není jich sice moc ale aspoň ti hodně důležití - Pavelec, Plekanec..možná Tlustý z Caroliny.A zase jedno z povedených videí:

Promo na MS 2012..bohužel se smutnou vzpomínkou na konec


A poslední zprávička je od našeho sbénka rebelky27 , která v Praze viděla náš zlínský autobus a vyfotila ho pro nás!! Moc děkujem!! (jen do těch nechápu co tam ten autobus dělal, když už je po sezóně :D)


Tři naši hráči v reprezentaci!

1. dubna 2012 v 13:24 | goldenka |  Tým
Takže nám klubová sezóna skončila, ale celá hokejová ještě ne.
Tak zaprvé byli 3 naši hráči pozváni do přípravného kempu národního týmu - Petr Holík(20let), Petr Zámorský(19 let) a Ondra Veselý(35let). Snad se jim tam bude dařit a zahraje si aspoň jeden z nich na MS!

Dále se novinky našeho týmu týkají hráčů a jejich smluv. Tříletou smlouvu podepsal Béďa Kohler a to měl prý i nabídky z jiných týmu, takže super že zůstal u nás ;) Dvouletou smlouvu uzavřeli Pavel Kubiš a Antonín Honejsek, zůstává také brankář Luboš Horčička. O Marka Melenovského máme taky samozřejmně zájem, ale zatím se vyjednává, protože byl u nás na hostování z Karlových Varů. My jsem zase do Varů pustili Martina Lučku a Tomáše Sýkoru a jejich návrat není moc reálný. Dále klub nechce spolupracovat s Radkem Míkou a Roman Vlach by měl jít na hostování do jiného extraligového klubu. Někteří hráči ještě nemají smlouvu jako například Martin Hamrlík, Lukáš Galvas ale s těmi se ještě vyjednává ( snad zůstanou ;)).
Poslední zpráva se týká trenérů. Hlavní trenér Rostislav Vlach by měl zůstat, zato jeho asistent Josef Turek asi odejde do Třince jako trenér. Omlouvám se, že už nebudem tak často přidávat články, protože žádné novinky nejsou. Takže budem psát o nároďáku,nhl popř. khl. A komu teď fandíte v playoff extralize?? Tož my jako moraváci jasně že Kometě. Sice nejsem fanoušek brna ale titul zůstane na Moravě!!