Naše blogy: ♥CuMelKaaGoldenka
Chceš být SB:♥Tu

Instagram

Březen 2012

Neuznaný gól, stydět se ale nemusíme :(

22. března 2012 v 17:59 | goldenka |  Tým

Konec sezóny. Neuznaný gól. Stydět se nemusíme. Zlínské rozhořčení. Bylo to necitlivé. Na vysněné semifinále jsme opět nedosáhli. Leška však rozdával typické úsměvy.

I tak zněli některé titulky novinových a internetových článků. Nejvíce jsem litovala toho, že jsem nebyla ani na jeden playoff zápas, protože jsem byla nemocná :´(( Myslím, že k tomu není co více psát.
zdroj foto hokej.zlin.cz

Naděje?!? 50:50

20. března 2012 v 13:41 | goldenka |  Trenér
Máme další kuřátko v našem týmu :D Trenér Rostislav Vlach se rozhodl podpořit hráče a obarvil se také na žluto! U kadeřníka strávil 3 hodiny(protože na poprvé se to nepovedlo a pak to 2 hodiny museli opravovat :))
Sobota 17. března: HC Plzeň - PSG Zlín 3:2 po samostatných nájezdech
- moc jsem si přála aby jsme v Plzni vyhráli, protože by sme to už doma určitě rozhodli..bohužel první gól co dala Plzeň byla trošku smůla od našeho brankáře. Naštěstí ale za chvíli náš kapitán Petr Čajánek vyrovnal. Čajdovi se v playoff opravdu daří - už teď dorovnal své góly co nastřílel za celou základní část!! (a to ještě nemá na Ondru Veselého,ale o tom až pozdějc ;)) Druhý gól co dala Plzeň taky nebyl zrovna krásný, když před bránou leželo pět hráčů na sobě a do teď nevím jak se tam ten puk dostal :( V závěru jsme hráli powerplay a Čajda dal druhý gól. Potom měl ještě šanci na hattrik v prodloužení, ale nedal. Zápas dospěl až k nájezdům - s naší smůlou a plzeňským štěstím jsem to neviděla moc dobře. Protivníkův Pletka vymetl pavučinku a našemu Béďovi Kohlerovi přeskočil puk, když už dával do prázné..no nic doma musíme ;)
Pondělí 19. března: PSG Zlín - HC Plzeň 1929 4:2
-nemocná!!! hrrr (aspoň druhá adminka šla) Já zas trčela u Tv ale zas s celou rodinou tak atmoška ňáká byla ;) Plzeň nastoupila s drtivým tlakem a já myslela, že už je po nás. Naštěstí před koncem první třetiny ujel Marek Melenovský a dal úplně stejný gól jak den předtím vítkovický Ujčík. Dobré aspoň vedem, když nás drtijou :D Druhá třetina byla úplně něco jiného!! Vedli jsem nakonec 4:0. Pak dali Plzeňští gól z offsajdu!!! Uznali. (ti rozhodčí by měli dostat pokutu jako co kdyby to bylo za nerozhodného stavu?!?). Také další kuriozita jeli jsme 3x trestné střílení a ani jednou jsme nedali!!! Měli by jsme zamakat na nájezdech, pokud půjdeme dál( 2x Honejsek, 1x Veselý - hvězda zápasu, už překonal svoje góly za základní část). No a do třetice, v závěru jsme se zase trochu nekoncetrovali a vteřinu před koncem ještě inkasovali. Ale co už! Výhra zase naše!

Stav série 3:3. Rozhodující duel ve středu na čt4 v Plzni ;)

Fantomas fandí PSG Zlín!

16. března 2012 v 18:34 | goldenka |  Videa* ♥
Neděle 11. března: HC Plzeň 1929 - PSG Zlín 5:1
- co dodat, jeden obránce se nám zranil, druhému zakázali start za faul! Myslím, že tento zápas se nepovedl hlavně rozhodčím :( I náš trenér hodně nadával a to do novin, takže byl za to docela zkritizován.

Martin Hamrlík náš nejlepší obránce dostal pukem:

Fanoušci měli možnost napsat vzkazy hráčům↑↑
a přidal se i Fantomas ;)
Fantomas pravidelně chodí na zápasy PSG Zlín, má svoje oblíbené místo, kde stojí a fotografové si ho vždy najdou:

Středa 14. března: PSG Zlín - HC Plzeň 1929 1:0
- boj až dokonce co dodat, když vyhrajete fotbalovým výsledkem...ale ten gól co dal Ondra Veselý byl nádherný..měli jsme více šancí, ale občas sme byli marní když jsme na dvakrát z metru netrefili fakt prázdnou bránu - jen do tyčky - to už prostě nejde :D :D Jediná smutná věc se stala na straně plzeňských fanoušků, kteří zranili pořadatele a desetiletou holčičku!!
Čtvrtek 15. března: PSG Zlín - HC Plzeň 1929 5:4 po prodloužení
-opravdu infarktový zápas ;) Vedli jsme 4:1 a už jsme si opravdu mysleli že to máme v kapse, ale to by nebyla naše smůla a Plzeň vyrovnala na 4:4 :( ...prodloužení nás Plzeň docela drtila ale nakonci už jsme si taky dokázali vytvořit tlak. Neuvěřitelnou chybu vytvořil Tomáš Vlasák a můj nejoblíbenější hráč Petr Leška dal gól 19sekund před koncem..stadion vybuchl nadšením..já bohužel doma u notebooku, protože sem stále hodně nemocná...:(

Stav série 2:2.Bude se tedy hrát v sobotu v Plzni a v pondělí doma - nevím,chtěla bych jít ale nevím s mojim zdravím :(

Neholit nebo na žluto!!

11. března 2012 v 17:13 | goldenka |  Roman Vlach
Tradiční rituál při play-off - neholit se! Tím se řídí staří a mladí se dali obarvit na modro-žluto ;) Někteří tvrdí a taky mi to tak přijde, že teď vypadají jak kuřata :D :D Roman Vlach↓
a Peťa Holík
a včerejší první zápas Play-off?
Plzeň - Zlín 3:2
-zápas byl vyrovnaný, což jsem ráda protože jsem se fakt bála, že nás Plzeň rozválcuje. Jenomže se nic nedělo a občas mi přišlo, že jsem na tom i my lépe ;) Taky trenér Vlach řekl, že prohrál lepší tým :( Nebýt smolného gólu 20 vteřin před koncem, protože se naši už chystali na prodloužení. Přesně za hodinku už se bude hrát druhý zápas a je to na ČT4 - budem zase celá rodina sledovat. A ještě jednu aktualitku - fotbalisté Plzně prohrávají se slabou Olomoucí 0:4!! A proč tu pletu fotbal?? Naši fanoušci co jsou na výjezdu v Plzni se šli podívat na ten fotbal ve zlínských dresech :D

Výhra + Promo

9. března 2012 v 14:19 | CuMelKaa |  Tým
Ahojte lidičci ♥
Po dlouhé době zase píšu článek já =)
Jak mnozí víte druhá adminka je nemocná a stěží leze =D tak doufám, že se brzo uzdraví
aby sme mohly jít na svíčkovou, kterou sem vyhrála v soutěži o nejlepší chorál pro
PSG Zlín =)
Sotěžila sem s tímto pokřikem, který sem vymyslela :

Gol, ševci gol, dneska Ševci bodujou,
budem se bít žár v očích mít,
soupeře chcem porazit,
budem se prát budeme řvát,
Ševce má každý Zlíňák rád.
Gol chceme zřít, pak domu jít,
soupeře chcem potopit.

Vyhrála sem krásné 2.místo za, které sem obdržela 3x svíčkovou a 3 x 3 piva =)
No sem zvedavá kdo to bude pít =D


Neuvěřitelné!...vyřadili jsme mistrovský Třinec!!

7. března 2012 v 8:39 | goldenka |  Ondra Veselý

Vyřadili jsme mistrovský Třinec, čeká nás Plzeň

Naposledy jsem psala, když byla série 1:1..ale protože už pár dní ležím v horečkách, neměla jsem čas - no spíš sílu :D - dopisovat výsledky.
Třinec - Zlín 6:2
Třinec - Zlín 1:2sn
Zlín - Třinec 4:2 - rozhodující duel, ve kterém jsme byli jasně lepší, Třinec jakoby už nemohl. Bohužel jsem sledovala doma z pod peřiny protože jsem nemocná, ale ta atmosféra byla cítit až k nám. Když jsme řvali celá rodina gól, náš malý pejsek se vždycky lekl ( no smůla - gól je gól!) a jelikož bydlíme v paneláku, vědělo to asi hodně sousedů :D
Po několika letech co jsme nebyli schopni vyhrát nějakou sérii play-off se to konečně podařilo! Myslím že už to je tak 7 let...ani si to už nepamatuju ;) Takže nás čeká Plzeň - no hráči tvrdí, že si na ni věří tak uvidíme ;) Jo a ještě gratulace do Jihlavy ;) včera o přestávkách dávali ukázky z první ligy..a Dukla vyhrála!! (no fandím jim no :))
No a proč rubrika Ondra Veselý? Byl vyhlášen nejlepším hráčem zápasu, podle TV - hvězdou zápasu. Jak by né hrál výborně dokonce dal gól ve vlastním oslabení ;)

Ondra Veselý

A foto Radima Tesaříka - z kabiny po výhře :D :D :D Tesil to zabil :D :D

zdroj foto od hokej.zlin.cz

Po..Po..Popeláři!!

3. března 2012 v 10:09 | goldenka |  Petr Holík
Peťa Holík dnes slaví své 20.narozeniny!! vše nej!! Tak a jeho vítězná gólová střela ze středečního zápasu:

Stav předkola Play off: 1:1

Zlín - Třinec 3:0
Zlín - Třinec 3:4sn
- na tomto hokeji sem byla a byl naprosto famózní i přesto, že jsme prohráli. Nejlpeší bylo naše vyrovnání na 3:3 necelé 2 minuty před koncem a to ještě v oslabení!!! To stadion málem vybuchl a zbořil se!! Potlesk celého stadionu do konce 3.třetiny byl neskutečný. V prodloužení jsme měli hodně šancí. Já si jen přála, aby jsme nějakou využili, protože nájezdy nám poslední dobou nejdou...no nájezdy to byla taková smutná tečka za úžasnou atmosférou večera. :(

Sobota a Neděle se hraje v Třinci...držte palce ať aspoň jednu výhru urvem!!