Naše blogy: ♥CuMelKaaGoldenka
Chceš být SB:♥Tu

Instagram

Únor 2012

Takže předkolo..

27. února 2012 v 20:47 | goldenka |  Peťa Čajánek
V pátek jsme byli na hokeji a vyhráli 2:1 nad Budějovicema. No to byl boj...nakonci se s námi hráči nerozloučili jejich typickou rybičkou...všichni jsme byli v šoku!! To nikdy neudělali..v kotli jsme je vypískali a pak vyvolávali zpátky..nic :( Po zápase měl autogramiádu náš kapitán a trojnásobný mistr světa Petr Čajánek..chtěla jsem se ho na to zeptat ale mezitím se s ním pohádala jedna paní - fanynka pohužel sem toho slyšela málo takže nechci roznášet drby proč,jak...V neděli jsme hráli v Brně - prohra 4:1..raději no coment..tím jsme si odstřihli jasné playoff a budeme hrát předkolo s Třincem (u nás už tedka středa,čtvrtek ; v Třinci pak sobota,neděle).

Já s Čajdou

Terka s Čajdou

S věnováním od Čajdy

Už od minulého zápasu nejela kostka na naší straně kde je kotel..až teďka ju spravili, měla jsem z toho první vánoce jak ju pustili dolů a ten chlap vlezl dovnitř :D

A ještě něco na závěr:

Pár perliček z Čajdovi abecedy
M-metrosexuál. Béďa Kohler,ten nás moc baví. S Tesilem největší manekýni v kabině.
O-Onder. Jediný,kdo má odpověď na každou Larryho poznámku a že je jich hodně.
T-Tesil. Mistr světa v rozcvičování. Neuvěřitelné je,kolikrát za den se jde rozcvičovat. Jinak taky strašná slibotechna,nikdy nic nedodrží.
:D :D celé je to na facebooku na stránkách Čajdy, pokud si to chcete přečíst.
Nejvíc se mi líbil osobní vzkaz fanouškům:
Moc děkujeme za podporu. Bohužel nejsme kapela, abychom vyhrávali každý zápas, ikdyž bychom rádi.

Předkolo nebo playoff ?!?

22. února 2012 v 16:54 | goldenka |  Radek Míka
V pátek jsme byli na zápas s Varama. Vedli jsme 2:0...jenomže to by jsme nebyli my..vyrovnali na 2:2 a nakonec v prodloužení jsme to prohráli. Tak aspoň fotky máme ↓↓
V neděli jsme pak hráli ve Vítkovicích. Chtěla jsem se jet podívat, ale ještě, že jsem nejela. Byl to boj o poslední 6 přímé postupové místo do playoff. Výsledek 0:0 nebyl zrovna zábavný. Prohráli sme i nájezdy.
V pátek hrajeme doma s Budějovicemi. Samozřejmě, že jdeme, jenže letos jsme vždy s něma prohráli...tak nevím :) Stále máme šanci na přímý postup do playoff a nebo nás zbyde už jisté předkolo..

Já s Radkem Míkou ;) (byla sem nemocná, tak se nedivte, že jsem tak bílá :))

Terka s Radkem Míkou


S Hamrlíkem je to težké...:D

22. února 2012 v 16:51 | goldenka |  Radim Tesařík
Asi před půl hodinou byl na Radiu Zlín rozhovor s Radimem Tesaříkem. Tak určitě, že tak určitě se tam objevuje milionkrát..ale taky něco prozradil na spoluhráče Martina Hamrlíka( Hamča:))

"Co vlastně posloucháte v kabině před zápasem, ale teď jsem někde četl, že někdo z vás řekl: no my nepotřebujeme hrát jo, my tam máme Martina Hamrlíka, tak mi to vysvětli,co ten tam dělá?"
" Tak určitě, ten furt mele,to je... no je to těžké s ním..."
:D :D :D

Hamča:

Radim Tesařík:JJ vše nej ;) nový dres a čepičky!!

16. února 2012 v 16:59 | goldenka |  Fotky
Tož Jarda včera slavil své 40, tak všechno nejlepšítada.gif picture by monuliq..už asi týden se to všude řeší, není třeba to dále komentovat :D
No tak teda aspoň neco na pobavení :D Úryvek z článku, hihi.gif monuliik.blog.cz picture by monuliqkterý mě opravdu pobavil:

Proto se šel pozdější hvězdy světového hokeje zeptat, jak se jmenuje a jestli už někde hraje. "On na mě ale jen koukal a nemluvil. Říkal jsem si, že když je mu devět, tak asi moc normální není... what.gif picture by monuliqNakonec jsem z něho vypáčil, kde má tatínka. Aniž promluvil, tak mně ukázal na velkého chlapa stojícího za mantinelem," uvedl Ibl.

U Jaromíra Jágra staršího ale nejprve taky příliš nepochodil. "Zeptal jsem se ho, proč jeho syn nechodí do sportovní třídy. A on odvětil, že nemůže. Tak mě v první chvíli napadlo, že je jeho syn asi retardovaný. Nechtělo se mně o takovém citlivém tématu mluvit, ale nakonec jsem se přeci jen zeptal proč. hmm.gif picture by monuliqJeho otec se na mě podíval a říká: On nemůže, protože je mu pět let a chodí teprve do školky," smál se Ibl.wow.gif picture by monuliq

Další zpráva je taky super..včera sme vyhráli na Spartě 2:1 v prodloužení!! super teď se hodí každý bodík! Jo zítra dem na hokej hrajem s K. Varama ;) hehe.gif picture by monuliq

No teď ty fotky..je toho více tak popořadě..

Tak pro ELLL je tady ta slibovaná čepička Sharks. Taťka ji už má strašně dlouho, ale moc často ji nenosí - jen když jdem hrát třeba hokej nebo bruslit. Ale nedávno sem se na ni zadívala a všimla si, že je to vlastně z tvého oblíbeného klubu.tada.gif picture by monuliq.tak aspoň se můžeš podívat jak vypadali kdysi jejich čepky ;)
Další foto se netýká oblečení..nedávno sem dočetla moji nejtlustčí (skoro 500stran!) knížku v životě. Ale byla úplně perfektní! hmm.gif picture by monuliqVše o hokeji v Česku od minulosti do roku 2000. Pokud na ni někde, třeba v knihovně narazíte, určitě ai přečtěte a budete toho vědět o hokeji opravdu hodně!
Poslední fotka se týká mého posledního nakupování..koupila sem si dres nároďáku ať mám v čem fandit když už šálu i vlajku mám. lol.gif picture by monuliqPotom sem si koupila čepičku na hokeje ale i do školy. A i taťka si koupil Boston čepičku ;)
Jo a ještě k tomu byl časopis ;)

Nároďák IN MEMORY OF***

11. února 2012 v 10:40 | goldenka |  Videa* ♥
Je repre přestávka a naši hrajou na Švédských hrách:


Čtvrtek 9. února:
17:30 Finsko - Rusko (Helsinky) 0:2
19:00 Švédsko - Česká republika (Stockholm, ČT4 Sport) 1:2sn
Sobota 11. února:
12:00 Česká republika - Finsko (Stockholm, ČT4 Sport) 0:7
16:30 Švédsko - Rusko (Stockholm, ČT4 Sport, záznam 20:40) 4:1
Neděle 12. února:
12:00 Česká republika - Rusko (Stockholm, ČT4 Sport) 4:0
15:30 Švédsko - Finsko (Stockholm, ČT4 Sport, záznam 19:20) 3:1
..češi nakonec uhájili druhé místo!

A jeden obrázek co se objevil na facebooku a je dvojnásob smutný :´((((

Jak se chystáte na první ligu?? :D :D tak určitě..

5. února 2012 v 13:58 | goldenka |  Kuba Sedláček
K nadpisu se dostanu později.. :D
Jak hezky to vypadalo, když sme porazili Litvínov a zase sme to projeli 4:1!! v Liberci :( Dneska hrajem doma s Plzní a opravdu se bojím abysme to neprojeli...
Tak a teď trošku něco veselého. Ve středu bývá rozhovor na Rádiu Zlín s některým ze zlínských hokejstů. Většinou si je pouštím tak jednou za měsíc na internetu. Nedávno zde mluvil náš brankář Kuba Sedláček a myslím, že to byl zatím nejlepší rozhovor :D Nabídnu vám ukázku toho nejlepšího:

"Možná teď trochu předbíhám ale jak se připravujete na 1.ligu?" :D :D
":D :D tak určitě!"
...
"Čím si tuhle smolnou sérii vysvětluješ?"
"Tak určitě,máš pravdu..."
...
"Myslíš, že by nám pomohlo, kdyby nám koupili Jágra,jo?"
"Tak Jágra voe, to by nám ho musel platit celý Zlín."
...
"Prospěla by vám třeba změna trenéra?"
"Ne, tak určitě nee,v trenérovi to určitě není..."
...
"Jak se na to utkání připravujete, máte nějaký speciální trénink, mlátí vás trenér po rukách?"
"Tak určitě nee..."
...
"Takhle se hokejsti připravujou - hrajou to na plejáku, tam to de samo že, a pak vlezou na led a díví se, že to nemůžeš zahrát od znova,že? :D"
"Tak přesně tak, ...pan Bokroš to zkoušel na plejáku,zkoušet vlastně přesilovku, takže to zkoušíme doma u Tondy Honejska a ten je pak nervózní,že je tam binec a pak na ňho sousedí létají,takže..máme to moc nahlas!"
"Jo takhle vy si zkoušíte přesilovku na plejáku, já sem si pořád říkal proč vám to nejde"
...
"Co posloucháš?"
"Tak posluchám, říkám, uplně všechno kromě dechovky a černé muziky, nejvíc asi Rihannu a Rytmuse."Góly padaj, Lešoun se směje :D

2. února 2012 v 16:58 | goldenka |  Petr Leška
Takže snad je krize za námi...v Pardubicích jsme sice prohráli 3:4sn ale góly jsme dali!!! V úterý jsme byli doma na Litvínov a výhra 3:0 byl skvělý zážitek.
Po zápase se podepisoval Petr Leška(můj oblíbený hráč), tak se nebudu moc rozepisovat o zápase a přidám raději fotky. Jinak zítra hrajem v Liberci.

+historka z podepisování↓↓↓


Já: Prosím s věnováním pro Nikču ;)
Lešoun: jó ale to se tam nevleze ;)
Já: No šak tady dejte podpis a tady věnování...
Lešoun: jjo aha tak tady se podepíšu první...a tady PRO NIC...(zásek a podívá se na mě ;))
Já: to nevadí :D
Lešoun: ..(přečmárá to na K) ;) :D :D