Naše blogy: ♥CuMelKaaGoldenka
Chceš být SB:♥Tu

Instagram

Leden 2012

Oživení..?!?

28. ledna 2012 v 11:23 | goldenka |  Výsledky
K nadpisu se hned dostanu, jen ze zmíním co tomu přescházelo. Tu hrůzu jste měli v minulém článku a poté jsme ještě prohráli na Kladně 3:2.fuck.gif image by Salisko V posledních 9 zápasech jsme vyhráli pouze jednou a tohle byla 5 porážka v řadě..i přesto jsme se stále drželi na 6 postupovém místě do playoff ale náš velký bodový náskok byl ztracen.eh.gif image by Salisko Trenérskou dvojici Vlach - Turek vedení neodvolalo a tak se čekalo co bude dál..pst.gif image by Salisko
Ve čtvrtek jsme hráli doma s Třincem. Já na hokej nešla, protože mě minule naštvali, ale jako správný fanoušek by jsem měla jít. Nakonec jsem nešla, protože to bylo v televizi na novasport, ale celkem mě mrzí, že jsem nešla...hey.gif image by Salisko Návštěva byla jen 3500lidí ale i přesto to tam muselo být super, když jsme vyhráli a to dokonce 5:1!!yeah.gif image by Salisko No snad jim do vydrží.
První gól dal Peťa Holík - náš mladý talent.iloveyou.gif image by Salisko Poté vyloučili několikrát po sobě třinečáky a my hráli přesilovky 5na3 5na4 několikrát za sebou. Petr Leška toho využil a dal dva góly chvíli po sobě tzv. "leškovinou" jak to nazvali komentátoři na čt4 ;)hehe.gif image by Salisko ze stavu 1:1 to najednou bylo 3:1 ale stále to nic neznamenalo při naší formě :( Poté po nádherné přihrávce našeho juniora Zámorského ujel Petr Čajánek a konečně dal pořádný gól!! Teď už to snad nepustíme ;)uy.gif image by Salisko Faulovaný Béďa Kohler si ještě zajel trestné střílení a 3 body tak byly naše!bye.gif image by Salisko

Máme dva nové hráče
Útočné řady Beranů posílí formou střídavého startu Michal Tvrdík z Hradce Králové a Radim Kucharczyk z Olomouce. Oba hokejisté mají řadu extraligových zkušeností a mistrovský titul. Pomůžou nám už při zítřejším zápase s Pardubicemi.hmm-1.gif image by Salisko Zápas vysílá ČT 4 tak se určitě dívejte!!hey.gif image by Salisko My to obě dvě adminky nestihnem, protože máme celodenní soustředenní se street dance skupinou,kde chodíme a velice mě mrzí, že stihnu snad jen poslední třetinu ;)

Ostuda největší!!

21. ledna 2012 v 13:36 | goldenka |  Výsledky
Chci a vlastně se mi vůbec nechce přidat výsledky našich hokejstů PSG Zlín...hrůza :(
Minulou neděli sem byla na tu kometu...hmm.gif picture by monuliqprohra v prodloužení 3:2...pak hráli na Slavii - prohra 2:1 v prodloužení...hmm.gif picture by monuliqjak můžeme prohrávat s týmy z dolní části tabulky???what.gif picture by monuliq
Vedení tak sebralo hokejstům prémie a mi šli na stání na hokej za 1kč ;)tada.gif picture by monuliq tak sem pozvala 4 spolužačky poprvé na hokej, za polovinu na sezení pak šli mamka,bratr,strýc,teta. Hráli sme s předposlední Mladou Boleslaví, ale i tak si myslím že je to nejhorší tým...nepochopíte...prohráli sme 1:4 !!! to sme měli 2x trestné střílení :( sleduji hokej už od malička, nechci nic říkat ale HORŠÍ HOKEJ JSEM V ŽIVOTĚ NEVIDĚLA!!wow.gif picture by monuliq
Na stadioně byl druhý největší počet diváků v této sezóně ale po čtvrtém gólu se skoro vylidnil..nakonci se z kotle ozívalo: "Rosťa ven!" hehe.gif picture by monuliq..trenér ale z rozhovorů a článků nehodlá skončit a hráči za ním také stojí.Přesto že sme snad posledních 5-6 zápasů nevyhráli (už si ani nevzpomenu kdy sme vyhráli..) stále se držíme na 6.místě v tabulce, což celkem nechápu :(what.gif picture by monuliq
Zítra hrajem na Kladně a jen se modlím aby se něco stalo...jinak fakt nevím co chcou jako dělat! ..domácí hokej je ve čtvrtek s Třincem..ale fakt nebudu platit za takové trápení a hrůzu a stejně to dávaj na novasport ;)
takhle bylo včera plno na stání..ale hráči nás nepotěšili..já sem někde úplně vpravo nahoře v kotli..

Hockey is my love forever♥

14. ledna 2012 v 20:35 | goldenka |  Videa* ♥
Protože naši zlínští hokejsti sou poslední dobou celkem marní tak sem se rozhodla přidat něco jiného než jejich strašné výsledky (ale i přesto jim stále fandím a zítra hrajem s Kometou Brno - bude asi vyprodáno takže jdu !! :D a protože druhá adminka cumelka je na horách, pujdu asi letos poprvé s taťkou - s ním jsem chodila, když jsem byla malá a vlastně němu vdečím, že teď žiju hokejem♥ ;))
No tak ten "hrůzný" výsledek 2:3 včera s Budějovicema by nebyl tak hrozný, ale prohráli sme a nevyužili 7 !!! přesilovek! ale i přesto se stále držíme na postupovém play-off místě.
↑↑↑ sakra zas sem se rozepsala a to sem chtěla vložit jenom videa!! :D :D ↑↑↑

První je úplně užásné - nutné pustit!! :D - už ho měli na blogu moje dvě affs Elll a Boo -se omlouvám ale nemám to zkopčené viděla sem to na facebooku ;)

All star game KHL 2012 - sice zde budem mít 5 českých hráčů, ale někteří tam budou chybět :´( Smutná pozvánka..

Jardu teď všeci probírají -ale on má poraněné tříslo tak nevím co řešíte ;) :D

Jeden komik si dělá srandu z hokejstů - myslim že ste to snad všeci viděli ;)

Á trailer na nový hokejový film - ikdyž mi přijde trošku drsný než hokejový ;)

A neodpustim si fotečku co se dnes objevila - užasná !!

a jako poslední tapeta ::


MS žen do 18 let ..atd. :/

9. ledna 2012 v 16:49 | goldenka |  Výsledky
Slibované výsledky zápasů z mistrovství světa žen do 18 - které se hrálo v ČR a to v Přerově a u nás ve Zlíně. Výsledky aspoň našich a medailistek:
ZÁKLADNÍ SKUPINA:
Česko
1:4
Švédsko
Třetiny: 0:2, 1:1, 0:1
Česko
2:0
Rusko
Třetiny: 0:0, 0:0, 2:0
-vlastně jediné vítězství našich hokejstek a taky jediné, na které sem se byla podívat. Kdo by řekl že ženský hokej je tak fajn ;) hodně se mi zalíbil myslela sem že to bude nuda ale vůbec - hlavně konec byl napínavý ;) Naše hrály dobře ve všech zápasech co sem tak slyšela ale nedařili se nám dát góly ;)
USA
13:1
Česko
Třetiny: 3:0, 5:1, 5:0
ČTVRTFINÁLE:
Německo
2:1
Česko
Třetiny: 1:0, 0:0, 1:1
O 5.MÍSTO:
insko
5:3
Česko
Třetiny: 1:1, 1:1, 3:1
-tento zápas sem sledovala na netu ;)
-jedna ze sestav,aby ste věděli kdo tak za nás hrál:
Hladíková - Tejralová, Výtisková, Kubátová, Hudečková, Kolowratová, Nováková, Vaňoučková, Pelikánová - Křížová, Vanišová, Chmelová - Lásková, Mazánková, Pecinová - Lédlová, Kuželová, Vopravilová - Sadílková, Nešutová, Přibylová.
MEDAILISTKY:
Švédsko - bronz
4:1
Německo
Třetiny: 0:1, 1:0, 3:0

USA - stříbro
0:3
Kanada - zlato
Třetiny: 0:2, 0:0, 0:1

Jinak toto mistrovství v ČR navštívil rekodní počet diváků - oproti normálu trojnásobný - oproti minulému roku dokonce pětinásobný!!! - celkem 17480 diváků.(jen nevím jak to počítali protože vstup byl zdarma ;)) více na http://u18wwc2012.com/index.asp

--ještě jen dodatek: výsledky našich hokejstů: Berani prohráli po více než 3 letech ve Varech 4:1 (byl to děs - hodně nás vylučovali), ale včera sme vyhráli doma s Vítkovicemi 2:0 - konečně po 24.kolech !!! se trefil Petr Čajánek ;)