Instagram

Nejhezčí dárek - vítězství!

23. prosince 2011 v 12:21 | goldenka |  Videa* ♥
Konečně výhra!! a jaká!!
Včerejší hokej se konal při státním smutku..takže jsme letos podruhé drželi minutu ticha..doufám že taková smutná věc už se nebude opakovat..
A teď už k té vánoční nadílce.. Zápas to byl perfektní, hlavně z pohledu fanouška padlo hodně gólů a vyhráli jsme 5:3 nad Libercem.
PSG Zlín - Bílí Tygři Liberec 5:3 (1:2, 2:0, 2:1)
V první třetině dal krásný gól Radim Tesařík, ale prohrávali jsme 1:2. Pár řádků z rozhovoru :
Na stará kolena se ze mě stal kanonýr - Po druhé brance zaujal Tesařík netradiční oslavou, kdy shodil rukavici a bruslí s ní žongloval jako s fotbalovým míčem - Od Martina Hamrlíka jsem pak byl pokáraný, že takovou oslavu můžou dělat jen Vsetíňáci - Chtěl jsem třetí góly dát, kluci na střídačce mě hecovali - Jsem moc rád, že se moje dřina zúročila a byla k něčemu dobrá. Dal jsem si tak hezký vánoční dárek.
Druhá třetina se nám povedla, hlavně když jsme konečně proměnili přesilovku. V té době byl vyloučen i Petr Nedvěd a nějaký fanoušek na něho něco pokřikoval. Je to fakt dobrý hráč, ale co od této chvíle začal předvádět to se nelíbilo ani mně. Nechal se vyprovokovat a už na trestné lavici se nechoval dobře. Od té doby jsme v kotli na něho pokřikovali...i sprostě. Když nám dali gól Nedvěd si poplácal se střídačkou a zajel pod kotel a udělal na nás takové machrovské,výsměvné gesto. A my na něho na oplátku několikrát : " Nedvěde zamávej! " ...nezamával zato několikrát ukázal prostředníček ale rozhodčí si toho nevšimli.
Třetí třetina už byla celkem radostná. Nakonci sme viděli technický gól(snad všeci víte co to je ;)).

Krásný dárek nám nadělili..natočila jsme video, závěr zápasu, zlínský kotel, sestřih toho nej :