Chceš být SB:♥Tu

Instagram

Nedaří sa, nedaří...

15. prosince 2011 v 17:54 | goldenka |  Výsledky
No zatím teda na nějaké vítězné vlně nejede..furt výhra,prohra,výhra,prohra...ale góly nám fakt nepadají..snad se to po reprezentační přestávce rozjede. Okomentuji vám tedy poslední výsledky zápasů.

-no děs!!! jak můžem prohrát s posledním týmem tabulky. Prostě když nedáme góly - nevyhrajem.

V 8. minutě se Petr Leška dočkal vstupu do Klubu ligových kanonýrů. Pohotovou střelou pod horní tyčku překonal Cikánka a zaznamenal 250. trefu v součtu extraligových a reprezentačních branek.
I když se vám zdá že jsme dali 6 gólů,tak to byla asi jen náhoda. My adminky sme tento zápas neviděly..měli jsme trénink. Ale z netu vím že v posledních minutách padlo nejvíce gólů.Škoda že jsme nebyli..křičet góól je super pocit! :D

-hokej nehokej. Vyhrát fotbalovým výsledkem není krása. To že umíme bránit nám nezaručí výhru nad ostatními soupeři ...tzn. → goóly!

PSG Zlín - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice 2:6 (0:0, 2:5, 0:1) cccc.gif image by marrkyperla
-šli jsme obě adminky na hokej...když jsme vyhrávali 2:1 už jsme v kotli zpívali oslavné písně(taky proto, že jsme dali 2 góly :D)) no ale pak nám sklaplo..Sedlo dostal 4góly a Horča pak ještě 2..trošku nepovedený zápas,ale depku z toho fakt nemám. Na závěr jsem si zazpívali "Hoši my vás neopustíme".

Zítra jdeme na akci Buď ve hře s PSG Zlín a 1.FC Slovácko cccccc.gif image by marrkyperla...takže snad zase ulovíme nějaké fotky s hokejsty(a fotbalisty) ale vůbec nevím co to bude, je to něco nového...šak uvidíte ;)