Naše blogy: ♥CuMelKaaGoldenka
Chceš být SB:♥Tu

Instagram

Prosinec 2011

Když mladým se daří, starým až tak ne..

31. prosince 2011 v 12:12 | goldenka |  Petr Holík
Tak chtěla bych napsat "pár" řádků o MS juniorů, včerejším zápase se Spartou, MS žen do 18let a další výsledky..ale počítám s tím že se zase rozepíšu ;)

Pokud se někdo včera díval na juniory jak hráli proti USA-tak to byla paráda. Mě se zdálo že naši hráli už od začátku dobře a američani byli celkem marní...Kdyby nás tolikrát rozhodčí nevylučovali (hlavně ten první 5+dokonce i když to nebylo ani na 2minuty) , mohl zápas skončit úplně jinak a nemuseli sme se tak trápit hodně času v oslabení. No jo američani jsou strašní uplakánci - hned si stěžují ( jak ho náš Zámorský sekl hokejkou a ukazoval jak mu teče "strašně moc" krve, nebo jak vyhodil puk a hned "prosil" u rozhočích že to bylo s tečí...). Ale naši jim to stejně nandali - Mrázek v brance - NECHÁPU!!! On byl všude!! Chvilu sem ho sledovala a on je fakt strašně rychlí!! a navíc je to borec jak si ke konci ten zápas užíval ;) No jó máme Pavelce♥, Neuvirtha a další geniální a hlavně mladý brankář - Mrázek. Škoda jen že nedal gól, do té brázdné brány :D :D
Nakonec sme porazili USA 2:5 -kdyby někdo nevěděl ;).Jak už psala terka(cumelka) na MS máme z PSG Zlín 3hráče (Holíka,Zámorského a Kašíka)

Peťa Holík včera dal 2 góly!!

-dneska hrajou s Finama, naši už mají postup jasný - teď jde o to z jakého místa (takže jasné je že lepší je vyhrát ;))
zápas se hraje 31.12 2011 od 22h - takže pokud někde nebudete ležet pod stolem :D určitě se dívejte ;)

Večer před tímto zápasem jsem byla na zápase PSG Zlín - Sparta
no jak naznačuje nadpis žádná sláva to nebyla. Ve středu sme hráli v Plzňi a prohráli na nájezdy 3:4 - taky tak nemáte rádi Radka Dudu?? :D No ke včerejšku - poprvé sem šla letos na sezení - konečně mi nezmrzli nohy ;) Bylo skoro vyprodáno 6900 a něco lidí ;) nevím to přesně ;) No výsledek se mi ani nechce psát...prohráli sme 5:0. Řekla bych že jsme aj více stříleli na bránu ale prostě sme góla nedali zatímco Sparta skoro z každé střely skórovala. Jednou Čajda vybojoval puk za bránou a nahrál našemu, který byl sám před brankářem a netrefil se do puku!!! No jako to už mamka říkala že by se dala gól, jen kdyby ustála na bruslích ;) No snad se to v novém roce zlepší..

Za náma a kolem nás na hokeji seděli Švédky, Rusky a Američanky co hrajou u nás MS do 18let žen. Hostující země je ČR a město Přerov a náš Zlín!!! Dneska ani né za hodinu(ve 13h) hrajem se švédkama - chcu se jít podívat tak doufám že to stihnu ještě sem ani nejedla ;) No k těm holkám - ty rusky vypadali jak kluci... :D jako sorry ale já sem si je spletla s klukama ..a ty švédky?? takové křehké blondýnky že hrajou hokej?? :D no aspon američanky vypadali jak sportovkyně ;) Výsledky celého MS pak přidám na blog ;)

Znělka PSG Zlín

30. prosince 2011 v 8:00 | CuMelKaa |  Tým
Jen tak mě napadlo, že máme úžasnou znělku na klip našich hokejistů
a tak sem se dala do pořádného hledání a našla sem ji =)
Klip našich hokejek bohužel nikde na internetu není, ale písničku sem objevila =D
V tomto podání je teda nic moc, ale když se přidá do toho klip těch našich hokejek tak je to něco,
ještě k tomu vám přidá akustika zimniho stadionu a jede to =D

V novém roce by možná mohli dát videjko hokejistů
do frcu, ale uvidíme no =)
Pokud ho dají tak vám ho sem šupnu =)


Česko -Dánsko

28. prosince 2011 v 11:51 | CuMelKaa |  Petr Holík

Čeští hokejisté do 20 let vstoupili v Edmontonu úspěšně do mistrovství světa, když ve svém prvním utkání v základní skupině B porazili Dánsko jasně 7:0. Ve čtvrtek čeká české hráče největší favorit turnaje domácí Kanada (2.00).

V této sestavě máme aj Peťu Holíka z PSG Zlín, který střelil 4 gol!!

Dále máme v sestavě Libora Kašíka a Petu Zámorského


Rozhovor s Petrem Leškou

27. prosince 2011 v 11:30 | CuMelKaa |  Petr Leška

Konec kariéry u moře? Už to ztrácí smysl, baví se Leška starým plánem


Sezonu plnou milníků prožívá zlínský hokejový útočník Petr Leška. Jako šedesátý člen vstoupil do Klubu hokejových střelců, jenž sdružuje kanonýry s 250 extraligovými a reprezentačními trefami. Vedle toho patří od podzimu mezi pouhých deset hráčů, kteří odehráli nejméně 900 zápasů v nejvyšší domácí soutěži"Ale kvůli statistikám sezonu za výjimečnou nepovažuji. O tom, jaká bude, rozhoduje jenom celkový úspěch," upozornil 36letý Leška.
Nedávno se rozhořela diskuse o kvalitách tuzemských hokejových statistik, u řady hráčů se opravovaly. Nebál jste se, že také u vašich čísel můžou být nepřesnosti?
Statistiky moc neprožívám. Mohl jsem se radovat z 250. gólu, ale taky mohl padnout dávno předtím. Vždyť i moje góly se přepočítávaly. V Česku nejsou statistiky na takové úrovni jako v zámoří, takže tady nemají takový význam jako tam.
Ale soutěži by prospělo, kdyby byly stejně přesné jako v zámoří, že?
Rozhodně. Nedávno se všichni bavili o tom, jak jsou druhé statistiky nepřesné. Přitom je jednoduché z videa zjistit, kdo nahrávku opravdu měl a kdo ne.
Pamatujete si alespoň některé ze svých gólů?
Že bych na ně často vzpomínal, to ne. Ale v hlavě je mám.

Jarda Jágr

24. prosince 2011 v 10:00 | CuMelKaa |  MS!
Ho Ho Ho Jarda včera naděloval góly do sítě New Yorku Rangers.

Lásku, radost na Vánoce, také štěstí v novém roce, ať Vás láska stále hřeje, to Vám z upřímného srdce přejí vaše blogařky CuMelKaa a Goldenka :)

No takže přejem vám hodně štěstíčka, zdravíčka, lásky at se máte v rodině všichni rádi,
máte bohatého a zaslouženého Ježíška a do nového roku vkročíte pravou nohou =)

Tady máte videjko Jardy jako Santy =D

Nejhezčí dárek - vítězství!

23. prosince 2011 v 12:21 | goldenka |  Videa* ♥
Konečně výhra!! a jaká!!
Včerejší hokej se konal při státním smutku..takže jsme letos podruhé drželi minutu ticha..doufám že taková smutná věc už se nebude opakovat..
A teď už k té vánoční nadílce.. Zápas to byl perfektní, hlavně z pohledu fanouška padlo hodně gólů a vyhráli jsme 5:3 nad Libercem.
PSG Zlín - Bílí Tygři Liberec 5:3 (1:2, 2:0, 2:1)
V první třetině dal krásný gól Radim Tesařík, ale prohrávali jsme 1:2. Pár řádků z rozhovoru :
Na stará kolena se ze mě stal kanonýr - Po druhé brance zaujal Tesařík netradiční oslavou, kdy shodil rukavici a bruslí s ní žongloval jako s fotbalovým míčem - Od Martina Hamrlíka jsem pak byl pokáraný, že takovou oslavu můžou dělat jen Vsetíňáci - Chtěl jsem třetí góly dát, kluci na střídačce mě hecovali - Jsem moc rád, že se moje dřina zúročila a byla k něčemu dobrá. Dal jsem si tak hezký vánoční dárek.
Druhá třetina se nám povedla, hlavně když jsme konečně proměnili přesilovku. V té době byl vyloučen i Petr Nedvěd a nějaký fanoušek na něho něco pokřikoval. Je to fakt dobrý hráč, ale co od této chvíle začal předvádět to se nelíbilo ani mně. Nechal se vyprovokovat a už na trestné lavici se nechoval dobře. Od té doby jsme v kotli na něho pokřikovali...i sprostě. Když nám dali gól Nedvěd si poplácal se střídačkou a zajel pod kotel a udělal na nás takové machrovské,výsměvné gesto. A my na něho na oplátku několikrát : " Nedvěde zamávej! " ...nezamával zato několikrát ukázal prostředníček ale rozhodčí si toho nevšimli.
Třetí třetina už byla celkem radostná. Nakonci sme viděli technický gól(snad všeci víte co to je ;)).

Krásný dárek nám nadělili..natočila jsme video, závěr zápasu, zlínský kotel, sestřih toho nej :

Buď ve hře!

20. prosince 2011 v 15:09 | goldenka |  Fotky
Letošním heslem našeho hokejového týmu je Zažij víc než hokej!
Taky se jim to daří. Všude po Zlíně jsou plakáty hokejstů,i na trolejbuse, i s fanoušky. První akce Buď ve hře se konala v multikině Zlaté jablko. Na programu byla autogramiáda hokejstů PSG Zlín ( Petr Čajánek, Petr Leška, Roman Vlach, Jiří Ondráček), a také fotbalistů 1.FC Slovácko (Michal Kordula, Tomáš Košút, Tomáš Jeleček a Lukáš Kubáň). Celou akci podporovalo EA sports, takže jsme si mohli na herních konzolích playstationu 3 zahrát FIFA 12 nebo NHL 12. I hráči hráli i s hráči se hrálo. Také uvnitř kina na největším plátně se hrálo s hokejstama. Vyplňovali se dotazníky a výherci dostali tyhle hry nebo možnost zahrát si zápas na velkém plátně třeba s Romanem Vlachem.
Šli jsme obě adminky..na poslední chvíli jsme dorazili, protože venku pršelo, strašně foukalo a tak ve Zlíně na cestu a na troleje spadl strom a tak nejezdilo MHD.

- máme podpisy hokejstů i fotbalistů na jejich kartičkách s fotkami
- podepsaný plakát celého týmu (který si chci nechat zarámovat)
- fotky :

Terka a Petr Leška

Já s Lešounem ;)

Terka s Čajdou

Já s Peťou Čajánkem

Terka s Jirkou Ondráčkem

Já(Nikča) s Jirkou Ondráčkem


-dneska hrajem v Litvínově a ve čtvrtek doma s Libercem (měli by sme jít na hokej,takže pak napíšu ;))

Nedaří sa, nedaří...

15. prosince 2011 v 17:54 | goldenka |  Výsledky
No zatím teda na nějaké vítězné vlně nejede..furt výhra,prohra,výhra,prohra...ale góly nám fakt nepadají..snad se to po reprezentační přestávce rozjede. Okomentuji vám tedy poslední výsledky zápasů.

BK Mladá Boleslav - PSG Zlín 4:1 (3:0, 1:1, 0:0) ccccccc.gif image by marrkyperla
-no děs!!! jak můžem prohrát s posledním týmem tabulky. Prostě když nedáme góly - nevyhrajem.

PSG Zlín - Rytíři Kladno 6:4 (2:2, 1:0, 3:2) c.gif image by marrkyperla
V 8. minutě se Petr Leška dočkal vstupu do Klubu ligových kanonýrů. Pohotovou střelou pod horní tyčku překonal Cikánka a zaznamenal 250. trefu v součtu extraligových a reprezentačních branek.
I když se vám zdá že jsme dali 6 gólů,tak to byla asi jen náhoda. My adminky sme tento zápas neviděly..měli jsme trénink. Ale z netu vím že v posledních minutách padlo nejvíce gólů.Škoda že jsme nebyli..křičet góól je super pocit! :D

HC Oceláři Třinec - PSG Zlín 0:1 (0:0, 0:1, 0:0) cc.gif image by marrkyperla
-hokej nehokej. Vyhrát fotbalovým výsledkem není krása. To že umíme bránit nám nezaručí výhru nad ostatními soupeři ...tzn. → goóly!

PSG Zlín - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice 2:6 (0:0, 2:5, 0:1) cccc.gif image by marrkyperla
-šli jsme obě adminky na hokej...když jsme vyhrávali 2:1 už jsme v kotli zpívali oslavné písně(taky proto, že jsme dali 2 góly :D)) no ale pak nám sklaplo..Sedlo dostal 4góly a Horča pak ještě 2..trošku nepovedený zápas,ale depku z toho fakt nemám. Na závěr jsem si zazpívali "Hoši my vás neopustíme".

Zítra jdeme na akci Buď ve hře s PSG Zlín a 1.FC Slovácko cccccc.gif image by marrkyperla...takže snad zase ulovíme nějaké fotky s hokejsty(a fotbalisty) ale vůbec nevím co to bude, je to něco nového...šak uvidíte ;)

Výsledky zápasů za měsíc Listopad // :D

3. prosince 2011 v 12:31 | goldenka |  Výsledky
Dlouho jsem nepřidávála výsledky jak si vlastně naši hoši daří...no nic moc a přitom dobré...jestli nechápete tak si přečtěte tento článek :p

Výsledky zápasů co jsme zatím nenapsala:
30.10
PSG Zlín - HC Oceláři Třinec 1:2 po samostatných nájezdech (0:0, 0:0, 1:1 - 0:0)
2.11
HC ČSOB Pojišťovna Pardubice - PSG Zlín 6:1 (0:1, 4:0, 2:0)
4.11
PSG Zlín - HC Verva Litvínov 3:2 (3:0, 0:1, 0:1)
6.11
Bílí Tygři Liberec - PSG Zlín 2:1 po prodloužení (0:0, 1:1, 0:0 - 0:0)
16.11
PSG Zlín - HC Plzeň 1929 1:3 (0:1, 1:1, 0:1)
17.11
HC Sparta Praha - PSG Zlín 1:2 po prodloužení (0:1, 0:0, 1:0 - 0:1)
20.11
PSG Zlín - HC Energie Karlovy Vary 1:0 (1:0, 0:0, 0:0)
23.11
PSG Zlín - HC Slavia Praha 4:3 po samostatných nájezdech (2:0, 0:0, 1:3 - 0:0)
25.11
HC Vítkovice Steel - PSG Zlín 3:1 (1:0, 2:1, 0:0)
27.11
HC Mountfield České Budějovice - PSG Zlín 3:2 (2:0, 1:0, 0:2)
29.11
HC Kometa Brno - PSG Zlín 0:1 (0:0, 0:1, 0:0)

Celkem jsme z těchto zápasů nazbírali 15 z možných 33.Což není moc, a ani počet branek co teď střílíme není velký.
V tabulce se nacházíme na 6 místě s 44body. Na vedoucí Spartu ztrácíme 9bodů. Poslední 14 Ml. Boleslav(kde hraje náš bývalý kapitán Jarda Balaštík) má pouze 25bodů.
A to jsme nejhorší tým v útoku!!! Máme nejmenší počet vstřelených branek a přesto se stále pohybujem na vrchu tabulky. No naši ševci vždycky nějaký ten bod někde vybojují... ;)

Ještě k poslednímu zápasu s Kometou...Trénuje zde náš bývalý trenér Venera. Kometa přitom útočila na našeho kapitána Čajánka. A nakonec se tedy strhla v posledních sekundách zápasu hromadná bitka. Začalo to útokem na Čajdu, poté se za něho pral Pavel Kubiš(čislo 25).

p.s. včera večer naše škola(gympl) pořádal hokejové utkání mezi profesory a studenti..hráli tam moji dva spolužáci a vyhráli 6:12 :D jo a proč to vlastně píšu..slavnostní zahajovací buly vhazoval Hamča(Martin Hamrlík-zlínský obránce)!