Naše blogy: ♥CuMelKaaGoldenka
Chceš být SB:♥Tu

Instagram

Listopad 2011

Ondra Pavelec

25. listopadu 2011 v 21:24 | CuMelKaa |  Ondřej Pavelec
No takže píšu vám sem článek asi po 100 letech =D CuMelKaa
Ale tak našla jsem novinku o Ondrovi Pavelcovi ♥ Vrrr♥ tak snad se bude článek líbit =)

Český brankář Ondřej Pavelec (24) se pomalu dostává do reprezentační formy. O víkendu pomohl svými zákroky zničit v hokejové NHL Philadelphii (6:4), která nastoupila bez zraněného Jaromíra Jágra.


Sedmadvaceti zákroky přivedl k šílenství střelce Flyers, mimo jiné i svého kamaráda Jakuba Voráčka. "Poslední zápasy se nám začalo dařit. I já se cítím lépe. Pro psychiku je důležité, když pomůžu k výhře," pochvaloval si Pavelec, jenž nastoupil už k 18 zápasům z dvaceti.

"A poslední dobou se mi to docela daří," usmál se gólman, který by mohl být opět jedničkou pro mistrovství světa. I s ním v brance je totiž Winnipeg třetí nejhorší tým Východní konference…

Den otevřených dveří na stadioně

13. listopadu 2011 v 16:52 | goldenka |  Fotky

Trošku jsem se rozepsala...ale doufám že si to přečtete!!

V pátek 11.11 2011 se uskutečnil na zimním stadioně Luďka Čajky Den otevřených dveří.Přišlo něco kolem 800 lidí. Bylo to super,byla jsem tam já(goldenka),druhá adminka nebyla..
Na začátku přijeli na ledovou plochu všichni hráči a s nejlepšíma z nich byl krátký rozhovor.Martin Hamrlík zase aby něco neudělal..vzal ten mikrofon tomu komentátorovi..ten ale byl připraven a měl sebou druhý :D
Poté se jezdili nájezdy..staří proti mladým. Za staré jeli už nehrající hokejsti jako třeba náš trenér Rosťa Vlach nebo bývalí hráči Mira Okál,Zdeněk Čech, Miloslav Sedlák a Dušan Vojáček..Za mladé jeli Romča Vlach,Tonda Honejsek,Leška,Čajánek a Hamrlík.Nájezdy vyhráli staří 3:2.
Některé nájezdy byly fakt dobré.Když jel třeba Martin Hamrlík tak jel svůj typický nýjezd kolem mantinelu a ještě nám zamával :D Lešoun dal krásný gól když si dal jaksi hokejku mezi nohy ani nevím jak..bych se zabila :D Někteří pak zkoušeli něco ála Grandlund, když si dávali puk na hokejku.Ale nepovedlo se. Hamrlík takhle chtěl přelstít brankáře, že dělal že má puk na hokejce zatím co ho měl schovaný v ruce :D
V přesnosti střelby jim to současní hráči oplatili, když porazili legendy 8:7.Střílelo takových minidírek v rožkách desky,kterou zadělali branku.Ze starých byl nejlepší trenér Vlach a za mladé Tonda Honejsek - fakt mega borec umí se trefovat ;) Tonda to vyhrál ale slibovanou slivku dostal trenér...

Další část programu byla prohlídka stadionu. Prolezla jsem si ho důkladně. Ve skyboxem mají teda pěkný luxus,vlastní bar,telku,wc..A byly sme v šatnách žáků a juniorů ale měli nám říct že si máme vzít sebou plynové masky ;) :D náhodou se tam zrovna převlíkal nějaký junior a mi ho zastihli jenom v ručníku ;) :D nedá se..
Vystála jsem si potom dlouhou řadu na podpisy od hráčů..už mám skoro od všech jen pár mi chybí a další řada se stála na prohlídku šatny. Provázel mě Míša Důras( se kterým mám foto). Šatnu mají fakt pěknou ;) strávila sem tam potom ještě hodně času abych se dočkala podpisu od ostatních provázejích hokejstů.
No zbyla sem tam mezi posledníma 4lidma...ani bych se nedivila kdyby nás ochranka už chtěla vyhodit ;)

Já s Míšou Důrasem ;)

ostatní fotky v celém článku→klik ;)


Národní kalendář :D

10. listopadu 2011 v 17:26 | goldenka |  Fotky
Šla jsem tak po obchodě a vidím tento úžasný kalendář 2012!!! No hned sem si ho koupila..s Čajdou,Jágrem,Rachůnkem a spol.

no já vím sem magor :D ale ♥

A zrovna teda se mi to hodí, protože můžu napsat o nároďáku. Hraje se EHT ve Švédsku Karlaja Cup.
10.11.2011 Česko : Švédsko 5:2
12.11.2011 Česko : Finsko 0:4
13.11.2011 Česko : Rusko 1:2
Celkově jsme tedy skončili na Karlaja Cupu třetí ;) Rusové vyhráli, Finové druzí a Švédi čtvrtí.