Instagram

Zlín - Vítkovice..drama až do konce

15. října 2011 v 15:32 | goldenka |  Roman Vlach

včerejší hokej..zase něco! :D

Byli jsme obě goldenka i cumelka...první dvě třetiny jsme hráli blbě..a prohrávali 1:0. Ve třetí třetině jsme měli pořádný tlak..a nakonec Míša Důras dal nádherný gól.Strašně se mi líbil - přejel s pukem přes celé hřiště, obehrál tři hráče a dal gól. No to byla euforie!! Zachvíli vítkovičtí zase vyhrávali...zase sme ale tlačili a dorovnali na 2:2. Vítězný gól zařídil Tomáš Sýkora když byl chaos před brankou. Nakonec ještě pár vteřin před koncem dal Béďa Kohler do prázdné, když vítkovičtí hráli power-play.
No jo velká radost byla když sme otočili zápas a vyhráli 4:2!

Zase sem natočila závěrečnou děkovačku..a na konci Kuba Sedláček a jeho divadlo...:D

Po skončení zápasu byla autogramiáda. Po každém zápase se bude podepisovat jeden hráč..tentokrát to byl syn našeho trenéra Roman Vlach. No jó my si počkali a máme podpisy i fotku :D

Já ( goldenka ) s Romčou ;)

Terka ( CuMelKaaa) s Romčou ;)

Pak sme chtěli jít ven ale už byli všechny dveře zamknuté :D sranda :D sme tam ještě s nějakýma holkama bloudili a nakonec našli jedny otevřené..:D když sme vyšli ven tak tam byl autobus Vítkovic a potkali sme Luboše Horčičku( našeho brankáře) jak se někomu podepisuje...tak sme samože hned doletěli a podepsal se nám ;) ...to se mi nechtělo fotit ale mám ho na dresu ;) no a příště se podepisuje Petr Leška...no kvůli Lešounovi sem si ten dres kupovala takže těšing nejvíc ..:)