Instagram

Říjen 2011

Larry se bavil na tiskové konferenci..

29. října 2011 v 17:08 | goldenka |  Martin Hamrlík
Nedávno se v prostorách zimního stadionu konala tisková konference ohledně našeho klubu. Zhodnotili, že se nám dařilo docela dobře (já myslím že po první třetině je 3.místo v tabulce hodně dobré).
I přesto poslední zápasy se nám jaksi nedaří. Zlín prohrál se Slavií 0:3 a ve čtvrtek sme prohráli na Kladně 0:1. Zítra hrajem doma s Třincem, doufáme že se střelecká smůla prolomí. Bude i autogramiáda, takže zase přidáme foto s nějakým hokejstou(to necháme překvapením).

30.10-přidáno k článku→

Martin Hamrlík - nejlepší hlášky z rozhovoru,který se před chvíli objevil na netu :D :D

musicMladí mluví teenagerskou řečí, používají slova jako hovnař nebo žumpa.

musicTakže potřebujete slovník?
... To ne, ale nějaká slovíčka chytám poprvé. S Petrem Leškou jsme na sebe hleděli.

musicJste v pohodě, přitom když vás lidé vidí v civilu jít po městě, diví se, že můžete hrát hokej.
Mám artrózu a nějaké výrůstky, proto se koleno nenarovná. Na ledě mi to nevadí, při chůzi to nevnímám.

musicNemám agenta, dělám ho sám sobě. Nikdo nevolal mně ani agentovi. A kdyby volal, stejně by mi to agent neřekl.

musicDal jsem už dva góly. S Pardubicemi mi ho neuznali. S Boleslaví jsem ho taky dával, ale Béďa Köhler pak řekl, že ho tečoval. Takže v deníčku mám dva.

Martin Hamrlík se na TK asi trochu nudil..pár foto od hokej.zlin.cz

více foto v celém článku→

Zlín - Kometa Brno

23. října 2011 v 14:57 | goldenka |  Martin Hamrlík
Čauky..v úterý jsme byli na hokeji..hráli jsme s Kometou Brno( kde trénuje náš bývali trenér Z.Venera) takže to byl s fanouškama celkem masakr :D komeťáků tam bylo fakt hodně ale aspoň byla super atmosféra.
Vyhráli jsme 4:1. Nejvíc se mi líbil druhý gól(myslim že to byl ;)), který dal Míša Důras.Projel celým kluzištěm s pukem, obehrál 3 protihráče a dal krásný gól :)

Po zápase zase byla autogramiáda tentokrát Martin Hamrlík - tak z něho jsme nemohli :D Na nás normálně: čau, zdár a tak. A když sem fotila Terku: TO NEMÁ BLESK?? :D :D fotila jsem totiž mobilem a jak sme odcházli tak zase: čau, mějte se! :D

Terka s Hamrlíkem :D

Já s Hamrlíkem :D

V pátek jsme hráli na Slávii. Tož to bylo celkem drama :O
Prohrávali jsme 3:1 a dorovnali na 3:3.Pak jsme zase prohrávali o gól a nakonec při power-play bez brankáře dal Petr Leška(Lešoun :D)) vyrovnávací gól. A to se seběhlo tak,že skoro všichni hráči se prali o puk u modré čáry. Lešoun sám čekal před brankářem :D a nakonec od nás tam někdo vyhodil ten puk a Leška dal krásný gól. Po prodloužení se jeli nájezdy..Leška nedal..divné :D ..ale Béďa Kohler si položil brankáře a jako jediný skóroval. Domů jsme si tedy vezli výhru 4:5sn.
Dneska hrajem doma s Mladou Boleslaví( kde hraje náš bývalí kapitán Jarda Balaštík). Po zápase se podepisuje mladý Peťa Holík..ale dneska asi nepůjdem,protože nestíháme :(( ještě se uvidí...

Jinak po celém Zlíne probíhá outdoorová kampaň - ZAŽIJ VÍC NEŽ HOKEJ! Jsou to bilboardy a plakáty našim hokejstů všude po Zlíně a nad zlínským kinem je největší, který tam bude celou letošní sezónu.Prej se budou přidávat různě i další plakáty i s fanoušky...:)

Zleva: Dalibor Řezníček, Petr Leška, Petr Čajánek, Martin Hamrlík, Jakub Sedláček

..

Jinak letošní sportovní rok je smutný :´((

▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇
Derek Boogaard † 13. května 2011 (hokej)
Rick Rypien † 15. srpna 2011 (hokej)
Wade Belak † 31. srpna 2011 (hokej)
44 obětí Lokomotiv Jaroslavl † 7. září 2011 (hokej)
Dan Wheldon † 16. října 2011 (IndyCar)
Marco Simoncelli † 23. října 2011 (MotoGP) ...:´((

Zlín - Vítkovice..drama až do konce

15. října 2011 v 15:32 | goldenka |  Roman Vlach

včerejší hokej..zase něco! :D

Byli jsme obě goldenka i cumelka...první dvě třetiny jsme hráli blbě..a prohrávali 1:0. Ve třetí třetině jsme měli pořádný tlak..a nakonec Míša Důras dal nádherný gól.Strašně se mi líbil - přejel s pukem přes celé hřiště, obehrál tři hráče a dal gól. No to byla euforie!! Zachvíli vítkovičtí zase vyhrávali...zase sme ale tlačili a dorovnali na 2:2. Vítězný gól zařídil Tomáš Sýkora když byl chaos před brankou. Nakonec ještě pár vteřin před koncem dal Béďa Kohler do prázdné, když vítkovičtí hráli power-play.
No jo velká radost byla když sme otočili zápas a vyhráli 4:2!

Zase sem natočila závěrečnou děkovačku..a na konci Kuba Sedláček a jeho divadlo...:D

Po skončení zápasu byla autogramiáda. Po každém zápase se bude podepisovat jeden hráč..tentokrát to byl syn našeho trenéra Roman Vlach. No jó my si počkali a máme podpisy i fotku :D

Já ( goldenka ) s Romčou ;)

Terka ( CuMelKaaa) s Romčou ;)

Pak sme chtěli jít ven ale už byli všechny dveře zamknuté :D sranda :D sme tam ještě s nějakýma holkama bloudili a nakonec našli jedny otevřené..:D když sme vyšli ven tak tam byl autobus Vítkovic a potkali sme Luboše Horčičku( našeho brankáře) jak se někomu podepisuje...tak sme samože hned doletěli a podepsal se nám ;) ...to se mi nechtělo fotit ale mám ho na dresu ;) no a příště se podepisuje Petr Leška...no kvůli Lešounovi sem si ten dres kupovala takže těšing nejvíc ..:)

Zlín - Liberec suprovní hokej...

3. října 2011 v 21:08 | goldenka |  Videa* ♥

Tak sme první no a có no a có....:D

Včera sme byli obě adminky na hokeji...letos zatím nejlepší hokej, vyhráli jsme 4:2 a sme první v tabulce(ikdyz to mohlo byt nejmin 5:0 jak sme byli dobří...no dva góly nám neuznali..k tomu se ještě dostanu..první gól nám dali tři minuty před koncem a 30sekund před koncem si jeden náš blbec dal vlastňák:)
Ten neuznaný gól první to asi trefil do tyčky ale mi to neviděli.Rozhodčí se nešel podívat na video. Takže sme každou chvíli řvali VIDEO!! :D Pak byla podobná situace ale u naší branky a to se najednou na video podívat šel!