Instagram

Červenec 2010

Ševci prohráli+jsme pryč

30. července 2010 v 15:55 | goldenka |  Výsledky

Berani hráli s moskevským Spartakem po šedesáti minutách nerozhodně, gólman Hašek se na ledě neobjevil

Hokejisté PSG Zlín podlehli v přípravném zápase Spartaku Moskva až na dodatkové samostatné nájezdy. Zlínští Berani uhráli s předním účastníkem KHL po šedesáti minutách cennou remízu 3:3. Branky Zlína zaznamenali Petr Holík, Jiří Ondráček a Roman Vlach. Družina Zdeňka Venery se představí v úterý 3. srpna v úvodním domácím přípravném zápase se Skalicí, začátek v PSG Areně v 18 hodin.
Hokejisté PSG Zlín odehráli první ze čtrnácti přípravných zápasů před startem extraligy v Havlíčkově Brodě, kde je přední účastník Kontinentální hokejové ligy na soustředění. Spartak Moskva vede bývalý zlínský trenér Miloš Říha a ve svém středu má vedle legendárního brankáře Dominika Haška hned pětici slovenských hokejistů, v dresu Spartaka hrají Branko Radivojevič, Štefan Ružička, Martin Cibák, Jaroslav Obšut a Ivan Baranka.

Spartak Moskva - PSG Zlín 3:3 (1:1, 2:1, 0:1 - dodatkové samostatné nájezdy 3:1)

-Do 8.8 jsou majitelky(goldenka i cumelka) na táboře,takže nebudem moc obíhat sb a tak doufame že si nas nesmažou :)