Naše blogy: ♥CuMelKaaGoldenka
Chceš být SB:♥Tu

Instagram

Přípravy týmu

14. června 2010 v 16:55 | goldenka |  Tým

Hoops *2251*Hráči PSG absolvovali v rámci letní přípravy "Ironmana"Hoops *2251*

Závěrečnou fázi náročné letní přípravy "zpestřil" hráčům extraligového PSG Zlín také týmový závod Ironman, který mužstvo absolvovalo v pátečním dopoledni. Borci museli v poměrně náročném terénu zdolat zhruba patnáct kilometrů na kole, šest kilometrů běhu a na závěr je čekal kilometr plavání v městských lázních.
První dvě discipliny absolvoval tým v lesích za zimním stadionem, u kterého bylo výchozí stanoviště. Tři běžné disciplina Ironmana byly proloženy mezi kolem a během také jednou speciální. Tou byl hod tenisovým míčkem na cíl. Kdo uspěl, mohl ze svého výsledného času umazat půl minutu za každý z pěti možných hodů. Hráči však odmazávali maximálně půlminutky.
"Běh byl velmi náročný, rozhýbat nohy po kole není žádná sranda. Závod jsme absolvovali opravdu ve vysoké intenzitě," uvedl kapitán týmu Jaroslav Balaštík. Obdobně mluvili i další hráči, kteří dobíhali do cíle vyčerpaní a mnozí z nich přitom už mysleli na poslední neoblíbenou disciplínu, kterou bylo u jejich Ironmana plavání.
První trenér PSG Zdeněk Venera sice hráče průběžně informoval o vítězích jednotlivých disciplín, nicméně celkové pořadí prestižního závodu nechává jako překvapení pro slavnostní vyhlášení. "Chci vše přes víkend v klidu spočítat a dopřát borcům také nějaké napětí," uvedl s úsměvem Venera. Odhadovaný čas nejlepších by měl být pod hodinou a půl, o výsledcích budeme na webových stránkách klubu samozřejmě informovat.
iron
iron2
iron3
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama