Naše blogy: ♥CuMelKaaGoldenka
Chceš být SB:♥Tu

Instagram

Červen 2010

Naše vystopení-cumelka i goldenka :)

29. června 2010 v 11:50 | goldenka |  Videa* ♥

Naše vystoupení na školní akademii 24.6.2010♥

-vzpomínka na MJ,celé jsme to vymysleli já(goldenka) a nej kámoška(cumelka)!


Narozky+článek

25. června 2010 v 7:55 | goldenka |  Filip Čech


LunaHappy.blog.czČech Filip má dnes 30!!LunaHappy.blog.cz

cech

Post: útočník
Narozen: 25.06.1980
Výška: 181 cm
Váha: 84 kg
Držení hole: levá


"Ironmanem" a tedy vítězem letošního ročníku triatlonového závodu, který hokejisté PSG Zlín absolvovali, jako zpestření náročné letní přípravy se stal útočník Filip Čech. Ten podal vyrovnané výkony na kole, v běžecké části a také v hokejisty asi nejméně oblíbeném plavání a zaslouženě tak získal cenný titul.

Ewa Farna a Michale Jackson!

23. června 2010 v 9:39 | CuMelKaa |  Videa* ♥
Ewa Farna a Michale Jackson!Nej pisnička to si musite pustit!♥
Vím žhe je to blog o HC ale MJ toho taky milujem tak to sem proste musim dat!♥Narozkyy+obrázek

21. června 2010 v 18:27 | goldenka |  Roman Vlach

Vlach Roman má dneska 21 let! 

vlach

Post: útočník
Narozen: 21.06.1989
Výška: 182 cm
Váha: 71 kg
Držení hole: levá
 Trošku jsem se nudila tak jsem udělala obrázek::

ševci

New foto

17. června 2010 v 9:53 | goldenka |  Tým

- foto ze soustředění na přelomu května června 2010 ::♥

jeeeeeeeeee

Přípravy týmu

14. června 2010 v 16:55 | goldenka |  Tým

Hoops *2251*Hráči PSG absolvovali v rámci letní přípravy "Ironmana"Hoops *2251*

Závěrečnou fázi náročné letní přípravy "zpestřil" hráčům extraligového PSG Zlín také týmový závod Ironman, který mužstvo absolvovalo v pátečním dopoledni. Borci museli v poměrně náročném terénu zdolat zhruba patnáct kilometrů na kole, šest kilometrů běhu a na závěr je čekal kilometr plavání v městských lázních.
První dvě discipliny absolvoval tým v lesích za zimním stadionem, u kterého bylo výchozí stanoviště. Tři běžné disciplina Ironmana byly proloženy mezi kolem a během také jednou speciální. Tou byl hod tenisovým míčkem na cíl. Kdo uspěl, mohl ze svého výsledného času umazat půl minutu za každý z pěti možných hodů. Hráči však odmazávali maximálně půlminutky.
"Běh byl velmi náročný, rozhýbat nohy po kole není žádná sranda. Závod jsme absolvovali opravdu ve vysoké intenzitě," uvedl kapitán týmu Jaroslav Balaštík. Obdobně mluvili i další hráči, kteří dobíhali do cíle vyčerpaní a mnozí z nich přitom už mysleli na poslední neoblíbenou disciplínu, kterou bylo u jejich Ironmana plavání.
První trenér PSG Zdeněk Venera sice hráče průběžně informoval o vítězích jednotlivých disciplín, nicméně celkové pořadí prestižního závodu nechává jako překvapení pro slavnostní vyhlášení. "Chci vše přes víkend v klidu spočítat a dopřát borcům také nějaké napětí," uvedl s úsměvem Venera. Odhadovaný čas nejlepších by měl být pod hodinou a půl, o výsledcích budeme na webových stránkách klubu samozřejmě informovat.
iron
iron2
iron3

Evropská liga

9. června 2010 v 8:10 | goldenka |  Tým

Evropskou hokejovou ligu by měly hrát čtyři české kluby

Minimálně čtyři české kluby prý budou působit v nově vznikající hokejové soutěži, která se má začít hrát od podzimu roku 2012 pod názvem European Trophy. Švédský server expressen.se, který zveřejnil aktuální stav připravovaného rozdělení do čtyř divizí evropské obdoby severoamerické NHL, zařadil do Východoevropské divize pražské kluby Spartu a Slavii, Liberec a Zlín.
V soutěži má podle serveru působit 40 klubů z Evropy, které budou regionálně rozdělené do čtyř skupin. Vzniknout tak mají Švédská, Finská, Německá a Východoevropská divize, přičemž v Německé divizi mají hrát i švýcarské a rakouské celky. Východoevropskou pak mají vedle českých klubů doplnit ještě týmy ze Slovenska.

"Nemám k tomu moc, co bych řekl. Snad jen to, že jde o velmi předběžné a spekulativní zprávy," řekl dnes ČTK generální manažer Sparty Petr Bříza. "V hokejovém prostředí se probírají a zvažují různé možnosti. Objevují se spekulace ohledně evropské divize NHL, rozšíření KHL, tohle bude něco podobného," doplnil.

Konfrontačním testem Pražanů přitom bude účast v European Trophy, jež se jako soutěž v rámci přípravy uskuteční od 11. srpna do 5. září a zúčastní se jí 18 týmů z Finska, Švédska, Norska, Německa, Rakouska, Švýcarska a Česka. Poslední tři dny budou vyhrazeny pro finálový turnaj, ve kterém bude osm týmů hrát k.o. systémem v Salcburku a Zell am See.

Možné rozšíření už v roce 2011

Základní část se uskuteční ve dvou devítičlenných divizích - pražský klub bude patřit do té s označením Capital, ve které jsou také Mannheim, Eisbären Berlín, Djurgaarden, Färjestad, Linköping, IFK Helsinky, Jokerit Helsinky a Valerenga Oslo. Do divize Central patří Bern, Curych, Salcburk, HV 71, Frölunda, Malmö, Kärpät Oulu, Tappara Tampere a TPS Turku. Každý tým sehraje čtyři utkání doma a čtyři venku, vždy čtyři nejlepší týmy postoupí do finálového turnaje.

"Uvidíme, co bude dál, ale jen na tomto turnaji jsme se dohadovali rok. Zájem mělo více klubů, takže si dokážu představit další možnost rozšíření v roce 2011. Ale spekulovat, co bude potom dál, zda vznikne nějaká dlouhodobá evropská soutěž, to je předčasné. Důležitá bude i finanční otázka, protože pro nadcházející turnaj sami dáváme peníze na prémie pro nejlepší týmy, takže si nyní vlastně platíme svůj rozvoj," uvedl Bříza.

V plánované dlouhodobé soutěži by kluby měly odehrát 60 procent utkání v rámci svých divizí, 20 procent proti týmům z nejbližší divize a zbývajících 20 procent pak proti soupeřům ze zbývajících dvou divizí. Každá ze skupin pozná po finálovém souboji uvnitř divize svého vítěze.

Následovat bude takzvaná Divize mistrů, kde se k vítězům skupin European Trophy připojí dva týmy z KHL. Nejlepší čtyři týmy posléze postoupí do play off, začínající semifinálovými boji. Vrcholem by pak mělo být velké světové finále, v němž by evropský šampion čelil vítězi Stanleyova poháru v zámořské NHL. 
Prozatímní rozdělení do jednotlivých divizí podle expressen.se:
Švédská: Frölunda, HV 71, Linköping, Färjestad, Djurgaarden, Malmö, Lulea.
Finská: Kärpät Oulu, Jokerit Helsinky, TPS Turku, IFK Helsinky, Tappara Tampere.
Německá: Mannheim, Eisbären Berlín, Salcburk, Bern, Curych.
Východoevropská: Sparta Praha, Slavia Praha, Liberec, Zlín.

Film Fest Zlín

3. června 2010 v 20:11 | goldenka |  Fotky
Dneska(3.6.2010) na náměstí se spolužačkama!!Potkali jsme Michaela Foreta,Markétu Konvičkovou,Martinu Sáblíkovou a její trenéra a mistra světa v hokeji Karla Rachůnka!!

-jsme snad půl hodiny fůrt dolézali za Rachůnkem...chudák,asi už z nás nemohl

S Karlem Rachůnkem(a jeho synem) :: goldenka

Obraz161

Cumelka::

rachna

A spolužačka Jana ::

jana

Podpisy::

Podpis
Podpis3
Podpis2

A taky jsme si šáhli na ZLATOU MEDAILI!!(je celkem těžká) ::

Obraz077
Obraz075
Obraz008
Obraz007
Obraz006


Ostatní fotky ::

Obraz078
Obraz074
Obraz073
Obraz072
Obraz070
Obraz009
Obraz005
Obraz004
Obraz003
Obraz001

Obraz069
Obraz000
Obraz002
Obraz071

A ještě jsem stihla vyfotit Martinu Sáblíkovou(ten otočený zádama je její trenér Petr Novák) ::

Obraz010

První zápas

1. června 2010 v 19:43 | goldenka |  Zápasy

Klub PSG Zlín opět posílil a zná také datum prvního domácího zápasu


Na programu jednání bylo také rozlosování příštího ročníku extraligy. Zlínští hokejisté dle výsledku začnou extraligovou sezonu jako hostující tým, a to v termínu 17. 9. 2010, kdy první utkání odehrají právě na půdě libereckého klubu. V prvním domácím zápase 2.kola se příznivcům představí dne 19. 9. 2010, kdy se PSG utká s pražskou Slavií, tedy týmem, který Zlín vyřadil z bojů posledního play off.