Naše blogy: ♥CuMelKaaGoldenka
Chceš být SB:♥Tu

Instagram

Květen 2010

Pořadí O2 extraligy!

26. května 2010 v 20:14 | CuMelKaa |  Tým

Konečné pořadí O2 extraligy ledního hokeje 2009/2010

Konečné pořadí:
1. HC Eaton Pardubice
2. HC Vítkovice Steel
3. HC Slavia Praha
4. Bílí Tygři Liberec
5. HC Plzeň 1929
6. PSG ZLÍN
7. HC Sparta Praha
8. HC Oceláři Třinec
9. HC Mountfield Č. Budějovice
10. HC Benzina Litvínov
11. HC Kometa Brno
12. HC Geus Okna Kladno
13. HC Energie Karlovy Vary
14. BK Mladá Boleslav

+ HC v plavkách Vrrrr♥

ghfhfghws

Berani míří na soustředění!

26. května 2010 v 20:10 | CuMelKaa |  Tým

Berani míří na soustředění do Manavgatu na Turecké riviéře, teploty zde šplhají ke třicítce

Extraligový tým hokejistů PSG Zlín odletí ve čtvrtečním odpoledni z vídeňského letiště ve Schwechatu na týdenní soustředění do Turecka. Šestadvacetičlenný kádr hokejistů Zlína se vydá po přistání v Antalyi do letoviska Manavgat na Turecké riviéře, kde nalezne ideální podmínky k tréninku v rozsáhlém komplexu hotelu Ali Bey Club. Zpět do vlasti se výprava pod vedením trenérské dvojice Zdeněk Venera, Rostislav Vlach vrací ve čtvrtek 3. června.
Zlínští hokejisté v rámci přípravy na suchu zamíří do země půlměsíce již popáté za sebou. V předchozích letech dvakrát odjeli do Beleku, poté rozbili svůj tábor v Attaleia a v loňském roce v Side. Zatímco v minulých dnech a týdnech nepřálo na Zlínsku počasí k tréninku na venkovních sportovištích, Berani se nemusí v Turecku obávat na rozmary paní přírody. V těchto dnech panuje na Turecké riviéře krásné letní počasí a teploty se šplhají až  ke třiceti stupňům Celsia.
Trenérský tandem Zdeněk Venera, Rostislav Vlach bude mít k dispozici celkem 26 hráčů. Ze širšího kádru soustředění v Turecku neabsolvují pouze brankář Libor Kašík a útočník Tomáš Rachůnek, kteří jsou ve stejný termín na srazu nově se tvořící reprezentační dvacítky v Třemošné. Hráči mají odjezd na asijský kontinent naplánovaný ve čtvrtek 27. května v 9 hodin ráno od Zimního stadionu Luďka Čajky ve Zlíně a autokarem se přesunou na vídeňské mezinárodní letiště ve Schwechatu. "Letíme pravidelnou linkou Turkish Airlines v 15:10 hodin, na letišti v Antalyi přistaneme po téměř tříhodinovém letu v 18:40 hodin tamního času. V Turecku je o hodinu více než v České republice. Poté se autobusem přesuneme do sedmdesát kilometrů vzdáleného letoviska Manavgat," upřesnil Oldřich Šolc, vedoucí mužstva. Tým PSG Zlín nalezne na celý týden azyl v rozsáhlém komplexu hotelu Ali Bey Club, který se nachází přímo u písečné pláže a je řešen jako komplex dvoupatrových budov na ploše 150 000 m2. "V areálu se nachází 62 antukových tenisových hřišť, fotbalové hřiště, posilovna, plážové hřiště, pět bazénů a další sportoviště pro dobrý a kvalitní trénink," doplnil Šolc. 

Šestý celek uplynulé extraligové sezony však nejede do známého letoviska na dovolenou, ale na kondiční přípravu. "Hráči se do Turecka velmi těší. Jednoznačně je podobné soustředění přínosem po všech stránkách. Za prvé je to rozdělení nezáživného období suché přípravy na polovinu. Za druhé je zde záruka hezkého počasí a kvalitní trénink pod širým nebem. Dále trénujeme v prostředí, které hráčům může sice připomínat dovolenou, ale v žádném případě tam nejedeme na dovolenou nebo lenošit. A za čtvrté hráči jsou spolu každý den, formuje se kolektiv a utváří se vztahy. Každopádně těch plusů je hodně," řekl Zdeněk Venera, první trenér a sportovní manažer v jedné osobě.
A jak bude vypadat denní program zlínských hokejistů? Časný budíček, v sedm ráno pětačtyřicetiminutová vydatná rozcvička, od půl desáté hlavní trénink a poté od čtyř do šesti hodin odpoledne další příprava. Volno bude prakticky jen přes poledne, kdy sluneční svit a teploty vzduchu jsou velmi vysoké. "Odpoledne počítáme, že budeme hrát tenis, plážový fotbal, volejbal a plavat v moři. Kluci se rozhodně nudit nebudou a dostanou řádně do těla," upřesňuje Venera. 
Čtyřčlenný realizační tým tvoří Ing. Zdeněk Venera (sportovní manažer, první trenér), Rostislav Vlach (druhý trenér), Oldřich Šolc (vedoucí mužstva) a Lubomír Pelaj (masér). Zlínští hokejisté se vrací z Turecka ve čtvrtek 3. června, odlet z Antalye je plánován na 12:20 hodin, na letišti ve Vídni se objeví ve 14:10 hodin. Výprava se poté autobusem přesune zpět do Zlína, kde se očekává kolem osmnácté hodiny.

Více informací o rozsáhlém komplexu Ali Bey Club v Manavgatu najdete zde. Podle aktuální předpovědi počasí čeká zlínskou výpravu horké letní počasí, denní teploty se mají pohybovat kolem třiceti stupňů Celsia, noční pak přes dvacet stupňů! 

Týdenní soustředění v rámci suché přípravy v Turecku absolvuje následující hráčský kádr PSG Zlín:
Brankáři:
Jakub Sedláček, Tomáš Štůrala, obránci: Martin Hamrlík, Lukáš Galvas, Tomáš Linhart, Martin Lučka, Antonín Bořuta, Jan Švrček, Radek Míka, Jiří Kučný, útočníci: Jaroslav Balaštík, Petr Leška, Bedřich Köhler, Michal Důras, Tomáš Sýkora, Ivan Rachůnek, Martin Záhorovský, Pavel Kubiš, Roman Vlach, Peter Sivák, Stanislav Balán, Jiří Ondráček, Filip Čech, Lukáš Finsterle, Petr Holík a Zdeněk Okál.

Chceš být SB??

26. května 2010 v 20:07 | CuMelKaa |  ♥SB♥

Chceš být SB??


1)Přezdívka
2)Blog
3)O čem máš blog

jarda

Miroslav Blaťák-narozky

25. května 2010 v 14:41 | goldenka |  Miroslav Blaťák

Miroslav Blaťák má dnes narozeniny!!


Povolání: Hokejista
Věk: 28
Datum narození: 25. 05. 1982
Místo narození: Zlín, Československo
Znamení: Blíženci   Výška: 181 cm
Hráčská kariéra
2000-2001 HC Zlín
2001-2002 HC Zlín
2002-2003 HC Zlín
2003-2004 HC Zlín Mistr české extraligy
2004-2005 HC Zlín
2005-2006 HC Zlín
2006-2007 Mora IK (Švédsko)
2007-2008 Salavat Julajev Ufa (Rusko) Mistr ruské extraligy
2008/2009 Salavat Julajev Ufa (Rusko) (Kontinentální liga ledního hokeje)
2009/2010 Salavat Julajev Ufa (Rusko)
2010-Mistr světa


Foto ::


DnesZamlada


Jsme mistři světa!!!!

24. května 2010 v 17:52 | goldenka |  MS!


Dneska finále Češi to dají!!!

23. května 2010 v 12:42 | CuMelKaa |  MS!

Dneska finále Češi to dají!!!

Kdy se hraje??

21. května 2010 v 18:40 | CuMelKaa |  MS!

MS poff

Sobota :

Švédsko   :    Česko    14:00

Rusko  : Německo     18:00


MS 2010!!

21. května 2010 v 15:09 | goldenka

Hokejisté ustáli na MS psychickou zátěž a našli svůj styl

Tomáš Rolinek (vlevo) se raduje z branky se svým spoluhráčem Janem Koukalem.Poslední semifinálové vystoupení národního týmu na MS v Rize 2006 pamatují pouze útočníci Petr Hubáček a Tomáš Rolinek, vedle nich mají šampionátovou zkušenost ze zápasy o medaili už jen dva nejstarší hráči, Tomáš Vokoun a Jaromír Jágr.
 "Když se dobře připravíme, nebude hrát roli, kdo z nás to hrál a kdo ne. Zvládli jsme tady s málo zkušeným týmem už dost těžké zápasy a přesvědčili si, že když se držíme své hry, vyjdeme z dobré obrany a každé střídání bojujeme nadoraz, tak se dá hrát s každým. Snad si už mohu dovolit říct, že jsem na tým jako kapitán hrdý," mínil Rolinek, hrající už na pátém šampionátu v řadě.

Jeho přínos pro tým ocenil i Vokoun slovy, že funguje jako super kapitán. "To fakt říkal? Jsem překvapený. Děkuju mu, od něj to těší dvojnásob, protože je to výborný brankář i dobrý člověk," usmál se útočník. "Deset kluků hraje na mistrovství vůbec poprvé a jsem rád i za ně, jak daleko jsme došli. Když jsme ztratili utkání s Nory i Švýcary, tak pro nás začala vyřazovací část vlastně mnohem dřív než ostatním mužstvům. Prošli jsme si už ve skupinách velkou psychickou zátěží, o to uvolněněji snad teď můžeme hrát," doplnil ještě Vokoun.

Hubáček přiznal, že si už před čtvrtfinále, cestou z Mannheimu do Kolína vzpomněl na úspěšné tažení reprezentace šampionátem v Lotyšsku. "Tehdy se tomu mužstvu také moc nevěřilo, podle jmen nebylo zrovna hvězdné, ale kousli jsme se, podobně jako tady. A chci věřit, že letošní účast v semifinále ještě není finální úspěch," tvrdil útočník brněnské Komety, podle nějž je klíčové, že tým s nožem na krku našel svůj styl. "Od těch Lotyšů držíme účelný systém, levé křídlo myslí hodně na bránění a za každé situace se vrací tři hráči dozadu."

Norové?

10. května 2010 v 15:01 | CuMelKaa |  Miroslav Blaťák

Norové? Kvalitní soupeř, nesmíme nic podcenit, varují

obránci Blaťák s Rozsívalem


První zápas mistrovství světa se povedl, ale Francouzi neměli až takovou kvalitu, aby český tým dokonale prověřili. Těžší zkouška přijde v úterý, kdy hokejisté nastoupí od 16:15 hodin proti Norům. "Bude to náročnější protivník, musíme se pořádně připravit. Norové jsou houževnatí, potvrdili to v utkání proti Švédsku," konstatuje obránce Miroslav Blaťák (na snímku).Nový hráč

7. května 2010 v 14:57 | goldenka |  Tomáš Sýkora

PSG Zlín hlásí příchod centra, podepsalo kontrakt s Tomášem Sýkorou

Hokejový klub PSG Zlín po uzavření smluv s hráči stávajícího kádru hlásí také první letní příchod a posilu. Je jí jednatřicetiletý centr Tomáš Sýkora, který přichází z BK Mladá Boleslav. S PSG
sykora
podepsal na začátku května smlouvu na dvě sezony poté, co se po vypršení kontraktu v bývalém klubu stal volným hráčem. Do tréninku se stávajícím kádrem Beranů, který za sebou má první
týden letní přípravy, se zapojí 10. května.
"Poté, co jsme se nedohodli na uzavření nové smlouvy s Jardou Kristkem, jsme potřebovali mužstvo doplnit o centra. Tomáš Sýkora měl v Boleslavi dobrou sezonu a navíc pochází z Přerova, tak jsme se v tuto chvíli rozhodli pro něj," uvedl sportovní manažer a první trenér PSG Zdeněk Venera.